Фонд держмайна не хоче повернення коштів “Черкасиобленерго”, – Самчук

22 червня 2018, 18:07

Апеляційний господарський суд в Києві вшосте переносить  засідання на якому має розглядатися питання мирових угод з ПАТ «Азот». Без вирішення цього питання може повторитися минулорічна ситуація з невиплатою заробітної плати енергетикам.

Зі слів Голови правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олега Самчука, на суддів чиниться тиск, що унеможливлює підтвердження мирових угод з ПАТ «Азот» по виплаті заборгованості. Він вважає, що є певні  люди, які зацікавлені у тому, щоб ці кошти не поверталися на підприємство. Про це він повідомив на сьогоднішній зустрічі з колективом підприємства.

- Після першого слухання, що відбулось другого квітня Фонд державного майна висловився із запереченням щодо повернення коштів нашому підприємству. Я вважаю, що це саботаж, - заявив пан Самчук.

Керівник підприємства запевнив, що їх підтримує керівництво області, оскільки голова Черкаської ОДА неодноразово зазначав про вирішення конфлікту та наголошував на необхідності збереження обох підприємств - "Черкасиобленерго" і "Азоту", адже вони є бюджетоутворюючими та забезпечують роботою понад 7 тисяч родин.

Вгору