Фокуси і батути: для найменших свидівчан організували незабутнє свято

01 червня 2019, 16:56

З кожним роком все більше набуває популярності свято Міжнародного дня захисту дітей. Воно вже стало улюбленим святом не лише малюків а й дорослих, бо цей день – ще одна можливість побалувати малят, весело провести день з родиною. І не лише у великих містах, а й у селах – для малюків створили сьогодні безліч цікавих розваг. У цьому пересвідчились найменші жителі села Свидівок Черкаського району.

Ранок у селі біля будинку культури розпочався з веселих пісень, квестів та конкурсів. Діти залюбки брали участь у іграх, водили хороводи, вгадували загадки, демонстрували свої таланти і кмітливість. Сподобались малятам і веселі фокуси.

«Це свято для громади села є одним з улюблених. Наші жителі завжди активно долучаються до відзначення, святкуємо Івана Купала, свято Весни, державні свята. У нас лише у танцювальних колективах задіяно більше як 100 осіб. Серед них – народний самодіяльний ансамбль «Пісні і танцю», народний ансамбль танцю «Свидівчанка». Завжди створюємо гарну незабутню атмосферу свята. Сприяє цьому і голова села Свидівок Світлана Вовк. Вона організовує такі заходи, відшуковує спонсорів»,- зазначив директор Свидівоцького будинку культури Станіслав Коваль.

Сьогоднішнє свято на прохання голови села допоміг організувати і надав спонсорську підтримку народний депутат Владислав Голуб. Завдяки йому після святкової програми діти розважалися на надувних гірках та батутах, ласували смаколиками.

Бабуся Галина бере маленьку внучку Варю і висаджує на гірку, за нею слідом ще кілька найменших малят жваво вибігають на атракціон. А далі вже починається справжнє свято гірок.

«Мені сподобалась і розважальна програма і батути, це добре, що вони приїхали до нас у село»,- зізнається учасниця свята Віка Речкунова.

Третьокласниця Поліна Костецька прийшла сюди з братиком і мамою, каже, що давно чекала цього свята і хотіла відпочили від навчання, приємно вражена святом.

А бабуся Катерина Іванівна Хижняк привела двох онучок: Ксенію і Ріту. «Коли вони граються, мені приємно споглядати», - каже жінка.

«Діти - наш найбільший скарб, наша надія і майбутнє. Заради них ми щодня змінюємось, працюємо і живемо. Саме вони вчать нас вірити у дива і забувати про страхи. Рухатися вперед попри слабкість, зневіру і біль. Нехай сьогодні кожна дитина не залишиться без уваги, гарних подій й вражень. Спасибі їм за все. Любимо»,- підсумував нардеп Голуб.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору