Finnovate-2014 відкриється світовою прем’єрою topless-банкомата ПриватБанку

24 квітня 2014, 13:45

28 квітня в ході відкриття найбільшого світового форуму банківських інновацій Finnovate-2014 відбудеться «жива» прем’єра першого в світі безконтактного Android-банкомата українського ПриватБанку.

Як повідомив творець цього унікального банкомата, керівник Центру електронного бізнесу ПриватБанку Олександр Вітязь, перший topless-банкомат уже прибув в американський Сан-Хосе та готовий до світової прем’єри.

Технологія безконтактних банкоматів, що працюють під управлінням ОС Android і дозволяють отримувати готівку за допомогою мобільного телефону, була представлена ПриватБанком у листопаді 2013 року на конференції «Гроші майбутнього» у Москві. Принципово нові для світового ринку безконтактні пристрої дозволяють значно скоротити собівартість виробництва та витрати банків на розширення банкоматної мережі.

- Ми зробили topless-банкомат, безжально відрізавши від звичайного банкомата абсолютно непотрібну верхню частину, – сказав Олександр Вітязь. – У кожного клієнта тепер є свій персональний дисплей, ридер і клавіатура – смартфон. Нове покоління банкоматів набагато дешевше за звичайні як у виробництві, так і обслуговуванні, абсолютно безпечні з точки зору скімінгу та виконують одне завдання – видають клієнтам готівку.

Новий банкомат від ПриватБанку не має звичного дисплея з кнопками, а оснащений NFC-ридером. Всередині «чорного ящика», як назвали новий пристрій його виробники, установлено сейф першого класу захисту та необхідний мінімум електроніки. Перші безконтактні банкомати встановлено в офісах ПриватБанку, а в першому півріччі 2015 року банк готовий почати промислові поставки революційних банкоматів власної розробки.

Поділитись

Коментарі

Вгору