Фінінспектори Черкащини протягом 2013 року забезпечили відшкодування порушень на понад 46 млн. гривень

16 січня 2014, 12:56

Протягом січня-грудня 2013 року структурні підрозділи Держфінінспекції в Черкаській області провели 183 контрольні заходи, які виявили фінансових порушень, що призвели до втрат матеріальних і фінансових ресурсів, на суму більш як 55 млн гривень, інформує прес-служба відомства.

Завдяки вжитим заходам відшкодовано виявлених порушень на більш як 46 млн грн. Зокрема, до бюджетів, бюджетних установ, організацій та підприємств надійшло коштів на суму 4,1 млн гривень.

До порушників фінансово-бюджетної дисципліни Держфінінспекція в області застосувала низку фінансових санкцій: у 242 випадках зупинено операції з бюджетними коштами, у 19 випадках призупинено бюджетні асигнування, 28 розпорядникам зменшено бюджетних призначень/асигнувань на суму 3,3 млн гривень.

За результатами ревізій та перевірок до правоохоронних органів передано 71 ревізійний матеріал, за результатами розгляду яких розпочато 101 досудове розслідування.

За допущені порушення 734 посадові особи підприємств, установ, організацій притягнуто до адміністративної відповідальності, до дисциплінарної та матеріальної – 130 осіб.

Поділитись

Коментарі

Вгору