Екстремальні змагання з бездоріжжя влаштували черкаські джипери

16 січня 2014, 12:35

Водійський професіоналізм та потужність своїх позашляховиків демонстрували черкаські джипери в останні вихідні минулого року. У Черкасах на березі Дніпра вони провели міні-змагання, долаючи багнюку та розсікаючи кригу, інформують "Вечірні Черкаси".

Більше двох десятків екіпажів зібралося на закриття спортивного сезону. На позашляховиках та квадроциклах долали бездоріжжя автомобілісти з Черкас, Сміли, Кам’янки та Катеринополя. Найнебезпечнішими були змагання на кризі: автомобілі, як криголами, погрузали у воду, але успішно вибиралися з пастки. За цим видовищем із Дніпра пильно спостерігали зимові рибалки.

– У нас немає особливих правил чи обмежень. Ми завжди рухаємося вперед, долаючи перепони на своєму шляху. Від того, що ми робимо, отримуємо величезне задоволення, – розповідає голова черкаського офроад-клубу «4×4» Олександр Панченко.

Черкаські джипери уже п’ятий рік поспіль беруть участь у змаганнях із відкритого бездоріжжя. Лише у 2013 році черкащани взяли участь у 5 всеукраїнських змаганнях, посіли призові місця у «Кубку чемпіонів» та побували в експедиції «Гірський Крим».

І вже найближчим часом джипери планують провести подібні змагання на місці недобудованої атомної станції, що у селищі Орбіта на Чигиринщині.

Поділитись

Коментарі

Вгору