Фіналістка «СтудМіс Черкащини» поділилася власним секретом краси (фото)

04 квітня 2017, 08:07

Фото: Євгенії Скорини

Студентка ЧНУ ім. Б. Хмельницького Віра Свіргун – одна з фіналісток конкурсу краси «СтудМіс Черкащини-2017». Дівчина хотіла стати дизайнером одягу або інтер’єру, але тепер підкорює черкаську сцену й мріє про перемогу в конкурсі. Із читачами «Про все» вона поділилася власними секретами краси.

-  Що для тебе означає участь у конкурсі «СтудМіс Черкащини»?

- Насамперед, це велика перемога над собою та своїми страхами. Стимул рухатися вперед, ще більше працювати над собою, займатися самовдосконаленням. Звичайно, хочеться перемогти. І відкрити нові перспективи для своєї реалізації.

- А в якій професії ти хотіла б реалізувати себе в майбутньому?

- Раніше я мріяла стати дизайнером одягу або інтер’єру, думала вступати до Львова, але батькам була потрібна моя допомога, тому вирішила залишитися в Черкасах. Я навчалась у фізико-математичному ліцеї, дуже любила алгебру, тож врешті пов’язала своє життя з математикою. Хочу працювати в школі, адже дуже люблю дітей.

- Чим займаєшся у вільний від навчання час?

Фото: Євгенії Скорини

-  Бабуся завжди казала, аби я брала від життя все. З дитинства займалася танцями, малювала, захоплювалася мистецтвом орігамі, ходила на курси шиття. Нещодавно закінчила курс розпису хною, приймаю замовлення. Ще в школі пошила свій перший модний джинсовий піджак. Зараз шию блузки, сукні. Є навіть потенційні клієнти серед друзів. Мені подобається моделювати одяг, підбирати тканини, продумувати все до найменших дрібниць. Але поки на реалізацію всіх ідей бракує часу.

-  Які риси характеру допомагають тобі досягати успіху в житті?

-  Я дуже самостійна, звикла усі проблеми вирішувати сама. Нікому не розповідаю про свої плани та мрії, з мамою ділюся тільки позитивними моментами. Я енергійна, завжди знайду час для всього, люблю доглядати за собою, обожнюю спорт, займаюсь легкою атлетикою, гімнастикою, можу навіть сісти на шпагат.

- Якого чоловіка хочеш бачити поруч із собою?

- Свій ідеал я поки не зустріла. Але хотілося б, аби чоловік був сильний не тільки фізично, але й морально, надійний, відповідальний, такий, якому можна довіритися. Зовнішність не важлива. Сподіваюсь, він стане моїм найкращим другом.

- Можеш поділитися власними секретами краси?

- Спорт та здорове харчування. Хочеш їсти – з’їж яблуко, не хочеш яблуко – не хочеш їсти. Дуже корисно додавати у свій денний раціон побільше овочів та фруктів, вживати кисломолочні продукти. І, звичайно, пити багато води.

Коментарі

Вгору