Фільм “Черкаси” з’явився на офіційних онлайн-платформах

03 вересня 2020, 08:38

Фільм “Черкаси” став доступним онлайн. Його можна легально переглянути на трьох онлайн-платформах.

Про це інформує “Нове українське кіно”.

Фільм заснований на реальних подіях і розповідає про початок окупації півострова та тритижневий опір останнього українського корабля в Криму.

– Ми дуже раді, що нарешті українці зможуть переглянути “Черкаси” онлайн. Прокат стрічки був тимчасово зупинений через карантин, і багато глядачів, які планували подивитися фільм, не встигли. Навіть коли така змога з’явилась, не всі наважилися на похід у кіно. Нас часто запитували, коли ж з’явиться можливість легально побачити “Черкаси” в інтернеті, адже для українських фільмів це все ще рідкість. І ось вона з’явилася, – розповів CEO Film.ua Distribution Ігор Сторчак.

Вже від сьогодні воєнну екшн-драму можна придбати на необмежений термін на сервісах MEGOGO, Sweet.tv, OLL.TV. А з 15 вересня стрічка стане доступною для купівлі на встановлений час на платформах Volia , 1+1 video, Takflix, MEGOGO, SWEET.TV та OLL.TV.

Зазначимо, стрічка розповідає про мінний тральщик “Черкаси”, заблокований російськими військами в бухті озера Донузлав під час анексії Криму. Три тижні він чинив опір ворогу і став єдиним із 9 українських кораблів, що не спустив державний прапор.

Поділитись

Коментарі

Вгору