Фестиваль “Холодний Яр” на Черкащині змінить локацію

24 квітня 2019, 21:47

Фестиваль "Холодний Яр" на Черкащині змінить локацію

Всеукраїнський "Фестиваль нескореної Nації "Холодний Яр" відбудеться в селі Суботів Чигиринського району Черкаської області 5-7 липня. 

Про це на сторінці у "Фейсбук" повідомили організатори.

Потужні українські гурти і виконавці, гутірки з авторитетними українцями, зустрічі з побратимами і майстер-класи, — будьте певні: ці три дні будуть неймовірними та нададуть наснаги на увесь рік, - написали організатори.

Як повідомляють організатори заходу, цього разу вони не змогли домовитися з власником землі в селі Грушківка в Холодному Яру, де впродовж попередніх чотирьох років проходив фестиваль.

- Переїзд із Грушківки є болючим не лише для багатьох наших гостей, а й для організаторів. Грушківка уже стала рідним, комфортним і "намоленим" фестивальниками місцем. Проте спокійним та мирним це місце здавалося лише ззовні. Ви не знаєте цього, але щороку  фестиваль був під загрозою зриву. Все це через те, що частина землі, на якій ми проводили фестиваль, перебуває в оренді, - написали організатори.

У Суботові, крім самого фестивалю, можна буде відвідати резиденцію Богдана Хмельницького, три криниці з цілющою водою та чудодійні купальні, неподалік столиця Гетьманської України - Чигирин.

Читайте також: Нацбанк уводить в обіг пам’ятну монету “Холодний Яр”.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору