Фермери Черкаського району підтримали пріоритети «Солідарності»

14 вересня 2015, 11:12
IMG_6236

Фото Про все

У Черкаському районі нещодавно відбувся круглий стіл за участю місцевих фермерів та керівників сільськогосподарських підприємств на якому презентували сім пріоритетних напрямків розвитку Черкащини. Нагадаємо, що розробила стратегічні напрямки  політична партія Блоку Петра Порошенка “Солідарність”. Про кожний із пріоритетів фермерам детально розповів голова Черкаської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Василь Фурман.

Фермери Черкаського району стали одними з перших, кому розповіли про стратегічні кроки розвитку Черкащини, після нещодавньої їх презентації в обласному центрі.

- Це розробка всієї нашої команди. Але для нас дуже важливо, щоб ці пріоритети отримали широке громадське обговорення. І після цього їх може бути не сім, а значно більше, - зазначив Василь Фурман. - Бо я глибоко переконаний у тому, що чим більше ми чутимемо пропозицій від людей, тим кращою та сильнішою буде програма. Адже область може розвиватися за умови, якщо має чітку та зрозумілу стратегію розвитку.

IMG_6225

Фото Про все

Серед семи пріоритетів розвитку Черкащини: залучення інвестицій та створення нових робочих місць; посилення регіонального розвитку; створення сприятливих умов для бізнесу в містах і селах; запровадження ефективних механізмів по боротьбі із корупцією; акцентування уваги на екологічній безпеці та збереженні довкілля; розвиток людського капіталу області; позиціонування Черкащини як туристичного центру України.

Так, розповідаючи про третій пункт - створення сприятливих умов для бізнесу в містах і селах - Василь Фурман зазначив, що виконуючи його можна відродити українське село. Розповів він і про Антикорупційний офіс, створення якого передбачено четвертим пунктом (запровадження ефективних механізмів по боротьбі із корупцією).

Озвучені напрямки фермери підтримали та порадили, якими пунктами їх можна доповнити. Зокрема, селяни попросили додати ще один пріоритет - по відродженню тваринництва. Також люди просили навести лад в управлінні природними ресурсами.

На круглому столі також був присутній активіст, один з лідерів БПП “Солідарність” Ігор Новицький. Він - керівник сільськогосподарського підприємства на Тальнівщині. Тому проблеми фермерів йому добре відомі. Ігор Новицький зазначив, що втілення в життя пріоритетів дасть можливість розвиватися і сільським господарствам.

IMG_6247

Фото Про все

- Я сьогодні переконався, що перший пункт у переліку пріоритетів - створення інвестицій та робочих місць – найголовніше, що потрібно черкащанам. Тому нам потрібно думати, як створювати нові робочі місця. І якщо це вдасться зробити, то відновляться і села. І тоді Черкащина буде лідером серед областей України, - наголосив Василь Фурман.

IMG_6253

Фото Про все

А вже незабаром про пріоритетні напрямки розвитку Черкащини почують і в інших районах та селах.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору