Черкащина має увійти до 5-ки найрозвинутіших областей України, – Василь Фурман

08 вересня 2015, 17:05

11993133_883375501731682_3297726_o

Політична партія Блоку Петра Порошенка "Солідарність" презентувала сім пріоритетних напрямків розвитку Черкащини, які вона збирається реалізувати в області. 

EFM_8494

Представив стратегію голова Черкаської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Василь Фурман.

- Наша команда іде на вибори не просто так. Дуже важливо, що ми йдемо зі своєю стратегією. Успіх країни, області буде залежати від наявності конкретної стратегії, конкретного плану дій і чітких напрямків розвитку. Якщо вони визначені, тоді буде результат, якщо їх немає, то Черкащина буде рухатися у невідомому напрямку. Ми розробили сім пріоритетних напрямків розвитку Черкащини. Ми презентуємо їх для того, щоб громада мала змогу їх обговорити. Для нас дуже важлива думка кожного жителя щодо цих напрямків. Обговорення буде тривати протягом місяця. Вже потім з урахуванням думки громади ми складемо комплексну програму, яку і будемо впроваджувати на нашій рідній землі, - наголосив Василь Фурман.

За його словами БПП "Солідарність" збирається робити усе для того, щоб протягом п'яти років Черкаська область опинилася у п'ятірці лідерів по залученню інвестицій, легкості ведення бізнесу, конкурентоспроможності, реалізації різноманітних бізнес-проектів, енергоефективності тощо, адже регіон має усі необхідні для цього ресурси і потенціал.

Серед основних пріоритетів команди БПП "Солідарність":

  1. Створення інвестицій та робочих місць

- Ми вбачаємо необхідним розробку інвестиційної стратегії розвитку Черкащини з конкретними планами заходів, діями, термінами виконання. Ми повинні чітко усвідомлювати, що протягом 5 років може бути побудоване на території області та який економічний ефект від цього буде. Для того, щоб у інвесторів не було проблем, нам потрібно створити Агентство по роботі з інвесторами при ОДА, яке забезпечить повний супровід інвестиційного проекту за принципом "єдиного вікна". Для пожвавлення інвестиційного клімату в області необхідно створювати "Раду інвесторів" області. Інвестиції і в Україну, і в область прийдуть лише тоді, коли сюди почне інвестувати внутрішній інвестор. Лише тоді сюди захочуть заходити іноземні вкладники, - зазначив Василь Фурман.

  1. Регіональний розвиток

EFM_8410

- Другим дуже важливим напрямком нашої програми є децентралізація влади і розбудова фінансово спроможних територіальних громад, реформування місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою є однією з головних цілей "Стратегії сталого розвитку "Україна - 2020", - повідомив голова Смілянської  партійної міської організації БПП "Солідарність" Андрій Шовкун. - Від того, наскільки ефективно буде проведена ця реформа, буде залежати у майбутньому успішний розвиток Черкаської області , її конкурентоспроможність. Наша задача - створити всі умови, щоб на місцях люди ефективно використовували кошти.

  1. Сприятливі умови для бізнесу в містах і селах

- Важливим фактором економічного зростання регіону є стан розвитку підприємництва, тому обов'язково потрібно розвивати його інфраструктуру. Потрібно спрощувати дозвільні процедури для бізнесу. Підвищувати ефективність ЦНАПів та інших діючих об'єктів інфраструктури підтримки підприємництва, - розповів Фурман.

  1. Ефективні механізми по боротьбі з корупцією

- Питання боротьби з корупцією та розкраданням бюджетних коштів (у тому числі неефективним їх використанням) є одним із головних та пріоритетних напрямків нашої роботи. Якщо ми на рівні області не зможемо побудувати ефективних механізмів по боротьбі з корупцією, то будемо і далі боротися з нею віртуально, тобто безрезультатно. Є два основних заходи, які можуть знищити корупцію. По-перше, громадськість повинна контролювати чиновників, для цього необхідно створити "Антикорупційний офіс", який буде виявляти та знищувати корупційні схеми, що існують на території області. По-друге, для швидкого реагування на прояви корупції потрібно створити Координаційну раду з її протидії.

5. Екологічна безпека та збереження довкілля

EFM_8403

- У мене є мрія, щоб Черкащина посіла перше місце по екологічним показникам в Україні, оскільки наша область має всі умови для цього. Я багато подорожую і по Україні, і по нашій області. Те, що я бачу тут - це величезний резерв інвестицій. Черкащина може стати найпотужнішою у сфері туризму і може мати найкращі екологічні показники. Скільки б ми не говорили про економіку, політику та соціальну сферу, якщо не буде якісних екологічних умов для існування - усе це не буде того вартим. Тому наша команда основними завданнями ставить перед собою: збереження природно-рекреаційних зон, створення та реалізацію ефективних програм екологізації в обласному центрі, популяризацію в суспільстві розвитку екологічної свідомості, важливості безпечного довкілля та екологічної відповідальності, - поінформувала одна із лідерів команди БПП "Солідарність" Людмила Ткаченко.

  1. Розвиток людського капіталу області

EFM_8477

- Людський капітал - це інтелект, здоров'я, якісна і продуктивна сила, яка надалі буде давати розвиток не лише області, а й Україні. Інвестиції в людський капітал є найвигіднішими і для окремої людини і для всього суспільства, оскільки вони дають значний та тривалий за характером економічний та соціальний ефект. Ми плануємо сформувати оптимальну мережу освітніх закладів, які відповідають сучасним вимогам. На виході людина повинна мати не просто "документ про освіту", а актуальну професію, затребувану ринком і громадою. Спільно з громадськими організаціями будемо реалізовувати проекти з розвитку лідерських та підприємницьких якостей у черкащан. Запровадимо курси для неформальної освіти дорослого населення тощо, - повідомив громадський активіст, один з лідерів БПП "Солідарність" Ігор Новицький.

  1. Черкащина - туристичний центр України

- Щоб досягти успіху в реалізації цього напрямку на Черкащині, необхідно створити регіональну туристичну Агенцію, яка візьме на себе такі обов'язки, як: систематизація, координація роботи відділів ОДА та міськвиконкомів по туризму; мотивація неурядових (приватних) туристичних агенцій, розвиток місцевих маршрутів і залучення більшої кількості туристів; спрощення (удосконалення) схеми видачі дозволів на дитячі перевезення по області з метою туризму; удосконалення та розширення регіональних маршрутів по історико-культурним пам’яткам та природним об'єктам; розвиток нових рентабельних маршрутів екотуризму для сімейного відпочинку; створення комплексу екоготелів для реалізації турів «вихідного дня», - зазначила Людмила Ткаченко.

EFM_8404

Окрім семи пріоритетних задач політична партія БПП "Солідарність" вважає своїм обов'язком підтримувати учасників АТО, які захищали цілісність та незалежність держави на сході України, та допомагати їхнім сім'ям. Тому розробила проект "Учасникам АТО та їх родинам - всебічну підтримку, соціальний захист та увагу". Про героїв не можна забувати!

 

 

 

Поділитись

Коментарі

Вгору