“Фаворит” міської влади може відремонтувати вулицю Волкова за 6,8 млн грн

20 жовтня 2017, 21:46

Товариство “Лимож” виграло аукціон по тендеру на капремонт вулиці Волкова (від вул. В. Чорновола до вул. Різдвяної). Свої роботи фірма оцінила у 6,8 млн грн., пише "Інфоміст".

Участь у торгах 12 жовтня взяли два товариства: власне, ТОВ “Лимож” та ще один відомий місцевий підрядник – ТОВ “Главшляхбуд”. Дешевшу пропозицію подала перша фірма. Того ж дня тендерний комітет акцептував пропозицію “Лиможу”.

Згідно з тендерною документацією, роботи мають стартувати 20 жовтня і завершитися до 28 вересня наступного року. З березня 2016 власником ТОВ “Лимож” є Сергій Колесниченко, в квартирі якого і прописане товариство.  Статутний капітал фірми – 884 гривні. Сергій Колесниченко.

Згідно з даними ЄДР, основним видом діяльності “Лиможа” є оптова торгівля побутовими електротоварами й електронною апаратурою побутового призначення для приймання, записування, відтворювання звуку й зображення. За останні два роки “Лимож” виграв в Черкасах “дорожніх” тендерів на 36,5 мільйонів гривень. Зокрема, влітку виграло у все того ж ТОВ “Главшляхбуд” тендер на поточний ремонт міських доріг за 18,8 млн грн.

Ще 3,74 млн грн товариство отримало додатково на каремонт вулиці Хоменка.

Коментарі

Олена сказав:

А яке відношення до капремонту доріг має фірма, що торгує побутовими електротоварами? А потім нарікають на неякісний ремонт…”Дешева рибка – погана юшка”! Я так розумію, що виграє не професіоналізм, а дешевша пропозиція, а ЩО за цим стоЇть – нікого не турбує. Роки йдуть – нічого не міняється.

Вгору