Фахівці Черкаського обласного центру зайнятості надали адресну допомогу жителям Канівщини

04 березня 2019, 08:34

Фахівці Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості приділяють значну увагу роботі з жителями сільської місцевості. Важливим аспектом цієї роботи є адресність послуг та профорієнтаційна допомога громадянам.

Днями, фахівці міськрайонної філії провели виїзну акцію у селі Прохорівка Канівського району, в якій взяли участь заступник начальника відділу надання соціальних послуг Ольга Бровко, провідний юрисконсульт Максим Перехрест та заступник начальника Канівського відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Черкаській області Тетяна Проскурякова.

У ході зустрічі Ольга Бровко розповіла про стан ринку праці міста та району, актуальні вакансії, соціальні послуги та сучасні он-лайн-сервіси служби зайнятості. Детально, заступник начальника відділу зупинилась на презентації послуг з професійного навчання, зокрема в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості та перспективах подальшого працевлаштування за обраною професією.

Також було обговорено питання участі у громадських, сезонних роботах, умови видачі ваучерів для підтримки конкурентоспроможності на ринку праці окремих категорій населення; розвитку самозайнятості та відкриття власної справи за рахунок одноразової виплати допомоги по безробіттю, що значно допоможе реалізувати невикористані можливості українського села.

Жителі села Прохорівка брали активну участь у спілкуванні з фахівцями, а всі бажаючі отримали індивідуальні фахові консультації з питань, що хвилювали їх найбільше.

Наприкінці зустрічі учасники отримали інформаційно-довідкові матеріали, зокрема про послуги служби зайнятості та переваги легальної зайнятості.

- Виїзні акції – це сучасна форма взаємодії з населенням для оперативного та доступного інформування про соціальні послуги служби зайнятості. Такі виїзні зустрічі є оптимальними для роботи з сільським населенням, завжди є зворотній зв’язок та підвищується рівень інформованості з соціальних питань, - коментує директор Канівської міськрайонної  філії Надія Коломієць.

За інформацією прес-служби Черкаського обласного центру зайнятості

Коментарі

Вгору