Фахівці пояснили причину нічного смороду в Черкасах

15 серпня 2018, 19:24

Їдкий сморід, від якого потерпають жителі Черкас вже впродовж кількох ночей, спричинений перевищенням аміаку в повітрі. Про це повідомив начальник Черкаського обласного центру з гідрометеорології Віталій Постригань, інформує "ВІККА".

Жителі районів Д, Хімселища та Річкового вокзалу другу добу потерпають від їдкого диму, що нагадує запах палених шин.

Згідно з результатами вимірювань лабораторії Черкаського обласного центру з гідрометеорології, метеорологічні умови сприяли накопиченню шкідливих домішок у атмосферному повітрі. Зазначимо, вдень температура сягала 29 градусів.

- 13 серпня о 19:00 у Дніпровському мікрорайоні міста концентрації аміаку становили 1,2 ГДК, а о першій годині ночі концентрація цієї неорганічної сполуки у повітрі центральної частини міста становила 1,4 ГДК. Перевищення по інших шкідливих домішках не зафіксоване, – розповідає Віталій Постригань.

Фахівець додає, що зараз метеорологічні умови сприяють накопиченню шкідливих домішок у повітрі, тому підприємствам слід це враховувати при здійсненні викидів в атмосферу, а жителям Черкас – не допускати спалювання сміття та різних відходів. До того ж, на всій території Черкаської області утримується найвищий 5 клас пожежної небезпеки.

ВВ сказав:

Ніколи не думала, що аміак паленою гумою смердить і чітко за графіком з 22:00 до 2:00. Чи наші можновладці містян за дурнів вважають

МАРКІЗ сказав:

МОЖНОВЛАДЦІ НОЧУЮТЬ НА СВОЇХ ДАЧАХ,ЇМ ЦЕ ВСЕ ПО бАРАБАНУ…?!!

Александр сказав:

Херня все… Яке сміття, що ви херню трусите… Це гальваніка… Суко с хімпаса тягне…
І якась падла з міськради цього 3,14дара кришує… А це чмо травить нас і наших дітей…

Вгору