Мадлен, Джонатан і Маркус: якими іменами черкащани називали дітей у 2017 році

20 грудня 2017, 09:27

У 2017 році в Черкасах народилося багато дівчаток з іменами Поліна, Крістіна та Кіра, а також хлопчиків Артемів, Ярославів та Максимів, повідомляють у Придніпровському РАЦСі. Але на популярних розповсюджених іменах містяни не зупиняються. Серед  оригінальних “відкриттів” цього року: Мадлен, Ельвіра, Маркус, Джонатан і Серафим, пише in.ck.ua.

Працівники РАЦСу зареєстрували найбільше дівчаток з іменами Поліна, Карина, Крістіна, Кіра, Мілана, Дар’я та Дарія, Злата, Олена, Анна, Анастасія, Єва, Марія, Соломія, Софія, Аріна. Хлопчиків найчастіше називали Матвій, Артем, Тимофій, Максим, Даниїл, Давид, Олександр, Тимур (Тімур), Іван, Ілля, Ярослав, Кирил і Нікіта.

А от батьки, які люблять оригінальність, зупинилися на європейських варіантах: Ніколь, Емма, Елла. Сподобалися черкасцям також жіночі імена Євангеліна, Аміна, Аіша, Аміра, Вєлєслава, Регіна, Мадлен, Ельвіра, Даніелла.

Хлопчикам давали рідкісні імена Гордій, Мирон, Джонатан, Еміль, Дамір, Ертугрул, Еліф, Самір, Асхьаб, Алан, Фаді, Рустам, а також Ігнат, Ренат, Маркус, Лукіан, Серафим, Аким.

Вікторія Черемис.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору