«Електронні кабінети» від Центру зайнятості набувають популярності на Черкащині

24 січня 2021, 23:06

Черкаська обласна служба зайнятості пропонує своїм клієнтам скористатись електронними сервісами з використанням Інтернет-технологій.

«Електронний кабінет роботодавця» - надає можливість: подання звітності до служби зайнятості в режимі онлайн; перегляду укомплектування заявлених вакансій; моніторингу договорів на організацію тимчасових та оплачуваних громадських робіт; перегляду актуальних резюме шукачів роботи та ін.

Так, наприклад, станом на 16 січня 2021 року у Ватутінській міській філії Черкаського обласного центру зайнятості вже створено 68 «Електронних кабінетів роботодавця».

«Електронний кабінет шукача роботи» надає можливість зареєстрованому безробітному створити власне резюме, здійснити підбір роботи, ознайомитись з інформацією про тимчасову зайнятість, можливостями професійного навчання, переглянути дані про заплановані та фактичні відвідування служби зайнятості, скористатись сервісами профорієнтаційної платформи, отримати інформацію щодо нарахувань та виплати допомоги по безробіттю тощо.

Отримати доступ до сервісу дуже просто. Для створення персонального кабінету необхідно звернутись до служби зайнятості, надати адресу електронної скриньки, логін і пароль, за допомогою яких авторизуватися та отримати доступ до послуг на вебсайті державної служби зайнятості.

«Електронна черга» дозволяє дистанційно записатись на прийом до фахівця служби зайнятості, обравши мету звернення, дату та годину візиту.

Використовуючи онлайн сервіси служби зайнятості, клієнти відмічають їх зручність, ефективність та можливість доступу до інформації у будь-якому місці та в будь-який час.

За інформацією Ватутінської міської філії ОЦЗ

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору