Екзотичні тваринки і водна прогулянка: дітям із Золотоніщини влаштували святкове дозвілля у черкаському парку

13 червня 2018, 11:45

Початок літа – час розваг для малечі, і водночас – відповідальний момент для батьків: як корисно і цікаво організувати для своїх діток літній відпочинок. Складніша ситуація із дітьми з малозабезпечених, багатодітних родин, дітей-сиріт, дітей з інвалідністю, дітей, позбавлених батьківського піклування. Подекуди організація їх дозвілля лягає на плечі педагогів, соціальні служби, на відповідальну владу. Тож набратися вражень і провести святковий день, наповнений розвагами, майже дві сотні таких діток із Золотоніського району приїхали до Черкас.

Радісні й усміхнені, відкриті до нових пригод маленькі Даша і Оля Коваленки тримаються за ручки і забігають до Черкаського зоопарку. Побачити екзотичних, невідомих тваринок, яскравих пернатих, інших мешканців зоопарку приїхали діти із сільських шкіл та навчально-виховних комплексів району.

- Я ще жодного разу не був у зоопарку»,- зізнається школяр Максим Воробкало із Нової Дмитрівки.

- А мені дуже хочеться побачити Землю вовків та ведмедів,- розповідає дев’ятикласник Максим Тєрєхов.

Кілька годин перегляду тварин у зоопарку – а вражень вистачить надовго, запевняють педагоги і соціальні працівники, які супроводжували діток.

- Ми щороку намагаємося організовувати дітям святкові поїздки,- зауважує директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Юлія Завадська,- минулоріч діти катались по Дніпру на пасажирських експресах на підводних крилах, а цьогоріч – зоопарк та екскурсія теплоходом».

Фінансові витрати на дитячі розваги як попереднього року, так і цьогоріч, забезпечили за підтримки народного депутата від 197 округу, до якого входить Золотоніський район, Владислава Голуба.

- Владислав Володимирович залучає всі можливі зусилля і ресурси, щоб кожна дитина, позбавлена батьківського піклування, відчувала підтримку. Тому ми з радістю відгукнулись на звернення відділу освіти Золотоніської райдержадміністрації, щоб профінансувати відпочинок діток,- зазначила помічник народного депутата Владислава Голуба Оксана Гіщіна.

А насамкінець – на дітей чекала прогулянка теплоходом по Дніпру. Посадку здійснювали у Черкаському річковому порті. І тут радості не було меж: підскакуючи, галаслива дітвора прудко забігала на борт, ледве дочекавшись дозволу капітана.  Не приховує емоцій від поїздки хвилями й школярка Аліна Педченко. Зізнається, що покаталась би ще раз. Дякують за подарунок і дітки у синьо-жовтих хустинках з Новодмитрівського табору «Веселка». Ось так гамірно, весело, у дружній атмосфері промайнув день. А отже найголовнішу місію свята – щасливі обличчя дітей - виконано на сто відстоків, переконані організатори.

 

Вгору