Екстрасенси розказали, хто жорстоко вбив 16-річну черкащанку

25 квітня 2015, 08:02

Кто-такие-экстрасенсы-2

Володимир і Зінаїда Козак поховали свою 16-річну дочку в 2000 році. Правоохоронці не змогли знайти вбивць, злочин залишився нерозкритим. Але таємниця смерті дівчини досі не дає її батькам спокою. І вони звернулися по допомогу до ясновидиць, пишуть «Аргументи і Факти».

Самий останній дзвінок

До розслідування трагедії, яка сталася в Каневі Черкаської області, приступили найсильніші медіуми - двократний переможець української "Битви екстрасенсів" Хаял Алекперов з Азербайджану і фіналістка П'ятого сезону "Битви екстрасенсів" Ярослава Федорова. Вони спочатку в будинку вбитої дівчини, потім на кладовищі і на місці вбивства відновлюють картину останнього дня її життя.

Це був переддень останнього дзвінка в школі. Уранці Вікторія пішла на заняття. Першого уроку не було, і вона збиралася на другий урок - алгебру. Увесь шлях складав 4 км, з яких 1,5 вона йшла пішки, потім їхала на маршрутці. Батько хотів підвезти дочку на машині, але вона відмовилася. Чоловік досі не може собі пробачити, що не настояв на своєму.

У школу дівчина не прийшла - однокласники і вчителі вирішили, що вона захворіла. Інакше не пропустила б уроки. Адже дівчина добре вчилася і мріяла поступати, як і старший брат, в Київський університет на біофак. Дуже хотіла вивчати вірусологію.

Уроки закінчуються о 14.00, і зазвичай за годину вона вже була вдома. Тоді мобільні телефони ще не були засобом масового користування, і дівчина зазвичай із домашнього телефону дзвонила мамі, що вже прийшла з школи. Її батьки працюють в Канівському заповіднику - мати бухгалтером, батько начальником охорони. Того Віка не подзвонила. І батьки забили на сполох. Коли з'ясували, що дочка не була в школі, запідозрили недобре. І увечері пішли в міліцію. Але там заяву не прийняли - сказали, що потрібно почекати ще пару днів після зникнення. І рідні, і друзі дівчини самі вирушили на її пошуки уздовж шляху від будинку до школи.

Наступного ранку в парковій зоні поряд з трасою понівечений труп Вікторії знайшла її мама. Дівчина була уся в синцях, задушена і згвалтована. Її одяг був порваний в шмаття. Але нелюд не узяв золоті сережки і ланцюжок, а також гроші з рюкзака.

Віку ховали у вінчальній сукні під дзвін останнього дзвінка. Її однокласники відмовилися від яскравих нарядів в свій останній шкільний день, і усі прийшли в чорному.

Душогуб з міста "С"

Першими під підозру потрапили два хлопці. З одним з них, Василем, Вікторія недовго зустрічалася, але за півроку до смерті розірвала стосунки. З другим, Сергієм, за словами батьків і подруг дівчини, у неї була взаємна любов. З ним Віка зв'язувала своє майбутнє. Говорять, що коли він прийшов того дня в школу зустрічати її після уроків і дізнався, що на заняттях вона не була, втратив свідомість. У обох хлопців на час вбивства дівчини було залізне алібі.

Пізніше правоохоронці вийшли на двох підозрюваних - чоловіків, що проїздили того ранку на "Волзі" по тій дорозі, по якій йшла Вікторія. Вони навіть зізналися в злочині, потім їх ще п'ять місяців протримали в СІЗО. Але біологічні сліди жодного з них не співпали з тими, що були залишені на тілі жертви гвалтівником. Припускали, що підозрювані були подільниками, а гвалтував і вбивав хтось третій. І цього когось вони бояться більше, ніж в'язниці, тому не видають. Їх відпустили. Справа перетворилася на безнадійний "глухар".

Бачення Хаяла Алекперова - ікона Божої Матері "Невпиваєма чаша", з піднятими до неба руками - виявилося не випадковим. У день вбивства Віки, 18 травня, православні вшанувують цю ікону. А убита дівчина лежала з піднятими догори руками. До речі, цього ж дня, але через три роки, була убита і згвалтована і 9-річна Вікторія Селиванова із Сміли в тій же Черкаській області. Екстрасенси припустили, що обидві жертви - справа рук одного душогуба. І що окрім цих двох дівчат, він, можливо, згубив життя ще декількох. На справу він виходив один. І досі на волі.

Ясновидиці відчули, що це високий повний чоловік. Від нього йде нехороший запах, але він - не безхатько. Живе неподалік у населеному пункті, який починається на букву "С". У Черкаській області це місто Сміла, пос. Стеблев і декілька сіл. Його ім'я починається на букву "Н". У Каневі у нього є знайомі, яких він часто відвідує. Одягається недбало. В день вбивства Віки був одягнений в старі штани брудно-бурякового кольору, що вилиняли. До речі, один зі шкільних учителів, який на велосипеді обганяв дівчину, бачив, що по дорозі за нею, метрах в 50, йшов чоловік, зовні схожий на того, якого "побачили" і екстрасенси.

Отримавши орієнтування від ясновидиць, правоохоронці відновили розслідування. З'явилася надія, що серійного вбивцю знайдуть. Доказом його провини стане ДНК з місця злочину. Йому загрожує пожиттєве ув'язнення.

Аліна Вєтрова

Поділитись

Коментарі

Вгору