Експосадовиця Черкаської ОДА підробила медичні документи і отримувала пенсію по інвалідності

04 серпня 2022, 12:27

Фото тематичне

Колишню керівницю одного із управлінь Черкаської обласної державної адміністрації, яка використовуючи підроблені документи, шахрайським шляхом заволоділа державними коштами судитимуть.

За версією слідства, у 2021 році колишня посадовця, використовуючи підроблені медичні документи, незаконно отримала ІІ групу інвалідності, після чого звернулася до ГУ ПФУ в Черкаській області із заявою про призначення пенсій.

Як наслідок, упродовж 4 місяців 2021 року вказана особа шляхом обману безпідставно отримувала пенсійні виплати та заволоділа коштами Пенсійного фонду в сумі понад 18 тис. грн. Під час досудового розслідування підозрювана відшкодувала гроші в повному обсязі.

Санкціями зазначених статтей Кримінального кодексу України передбачено покарання до трьох років обмеження волі.

За інформацією пресслужби Черкаської обласної прокуратури

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

1 :

А коли будуть судити інших?Таких добіса.Особливо серед держслужбовців

ЛЮДМИЛА :

Три роки позбавлення волі-це дорого коштує державі.
Три роки безплатне харчування і не тільки…

Лідія :

Не мішало б перевірити багатьох “” інвалідів” повірте їх багато купило документи! У моєї сусідки високий тиск, так її пропонували за 2 тисячі доларів оформити інвалідність, і таких випадків дуже багато!

О.І. :

Ну що “експосадовиця”, будеш знати як підробляти документи? А купила б, як всі “чесні” інваліди за 2-2,5 тисяч доларів, то й горя не знала б!

Нина :

Сколько сейчас получают ” покупную” пенсию. Почему не взять их и тех врачей за жопу…..а то нашли мошенницу. Хоть бы уже молчали.

Правдолюб. :

Та чому не знала б,пенсійний фонд погрожує перевірити всіх інвалідів ,і чим швидше вони це зроблять тим більше грошей заощадять.Там дійсно капець.

О.І. :

Ото ж. Із тих “інвалідів” можна кілька батальонів штурмовиків набрати!

Зіма :

Вона там не одна така……..!!!

Олександр :

Таких пол страны. А с ними и чернобыльцы, и авганцы и т.д.

Черевко Світлана :

МСЕК завжди була установою з корупційною складовою. Групи інвалідності продавали. А особам, котрим групу інвалідності треба було сто відсотків призначати, відмовляли, вимагали хабарі. Цього ніхто не знав? Усі повинні відповідати за скоєні злочини відповідно до чинного законодавства.

Олена :

Яке управління вона очолювала ?

Олександра :

Таки осіб немало.

Вгору