Експерти назвали перспективні спеціальності для випускників-2014

02 червня 2014, 14:38

Однією з найперспективніших галузей працевлаштування – як з точки зору оплати праці, так і можливостей для самореалізації – є індустрія міжнародного гостинності, інформує "Діловий регіон".

Близько 15 % клієнтів компанії, що надходять на програми вищої освіти, зупинили свій вибір на престижних спеціальностях у сфері управління готелями, ресторанами, курортами, спа-центрами, туристичними та івент-агентствами.

Причини такого вибору не випадкові. За оцінками українських експертів, сфера обслуговування сьогодні займає третє місце за затребуваністю фахівців (1-е – IT та технічні спеціальності, 2-е – агросектор) і входить до топ-5 найбільш високооплачуваних професій.

Схожа ситуація спостерігається і в Європі, а за прогнозами Всесвітньої туристичної організації, до 2020 року туризм, готельно-ресторанна сфера та індустрія розваг будуть лідирувати за генеруванням доходу і кількістю зайнятих працівників у світі. Міжнародна рада з туризму та подорожей прогнозує зростання цього ринку на 23 %: з 249 млн. робочих місць у 2012 році до 323 млн. в 2021-му.

Современные отопительные системы. котлы твердотопливные по доступным ценам. 

Поділитись

Коментарі

Вгору