Бондаренко звинувачує прокуратуру та СБУ у тиску на міліцію та Самооборону

02 червня 2014, 15:05

Кандидат на посаду міського голови Черкас, голова обласної організації "ВО "Батьківщина" Анатолій Бондаренко обурений бездіяльністю правоохоронних органів у встановленні і розслідуванні фактів фальсифікацій під час виборів. 

Про це він повідомив сьогодні, 2 червня, під час круглого столу в прес-центрі "Нової доби".

- Нам в Черкасах потрібно один раз завершити ситуацію з тими членами комісій, які сьогодні за тисячу чи дві долларів продали вибір черкащан. На жаль, я сьогодні окрім міліції, яка хоче розслідувати ці факти, з боку прокуратури та СБУ не бачу, щоб вони працювали у тому напрямку. Адже дійсно, що ще трохи працює, так це обласне управління МВС. Натомість прокуратура, наскільки мені відомо, навіть тисне на міліцію, що досить розслідувати, потрібно вже завершувати, вибори відбулися, слід вже їх визнавати. Що це за дії?! Наш прокурор що не зрозумів, що в країні сталося?! Так народ може сьогодні вийти і довести їм що відбулося, - зазначив Анатолій Бондаренко.

На його думку, якщо після трагічних подій в країні, які суттєво змінили людей і спонукають жити чесно і відверто, не будуть доведені факти фальсифікацій, то Революція Гідності пройшла даремно.

- Давайте вже раз і назавжди покладемо край тому, що постійно коїться в місті. То позначки в паспортах, то бюлетні, то корінці пропадають при транспортуванні, то голова комісії... І про це сьогодні говорять і члени комісії і громадські активісти. Сьогодні правоохоронним органам потрібно взяти одну, дві... п'ять дільниць і піти до людей і опитати їх, чи були вони на виборах. По місцю знаходження їхніх телефонів можна встановити. І лише це покладе край фальсифікаціям у Черкасах, - наголосив "батьківщинівець".

Він також зазначив, що його команда звернулася до правоохоронних органів із відповідною заявою.

- Я не як кандидат, а як звичайний громадянин прошу СБУ не тиснути на Самооборону, прокуратуру діяти згідно з Конституцією. Ми звернулися до правоохоронних органів, я хочу подивитися, як вони будуть діяти, - повідомив Бондаренко.

Нагадаємо, 27 травня, до міської територіальної виборчої комісії почали звозити бюлетені з Придніпровського і Соснівського районних виборчкомів. І ось тут почали лунати гучні заяви про фальсифікацію виборів. “Авіаударами” обмінялися спершу команди переможця виборів Сергія Одарича і володаря срібної медалі мерських перегонів Анатолія Бондаренка – “Батьківщина” заявила про фальсифікації на користь Одарича і Партії вільних демократів, а Одарич відповів заявою про запущений механізм зриву виборів та ймовірні фальсифікації на користь опонента.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору