Екскомандира взводу поліції спецпризначення з Херсонщини засудили до 15 років за співпрацю з ворогом, – прокуратура Черкащини

23 березня 2024, 19:07

Суд визнав винним капітана поліції колишнього командира взводу № 2 роти поліції особливого призначення ГУНП в Херсонській області в колабораційній діяльності.

Його заочно засуджено до 15 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади у правоохоронних органах України, органах державної влади, місцевого самоврядування та органах, що надають публічні послуги. Чоловіка також позбавили спеціального звання капітана поліції.

Засуджений пішов на співпрацю з ворогом та добровільно обійняв посаду «временно исполняющего обязанности заместителя командира батальона патрульно-постовой службы гу мвд херсонской области», а згодом посаду «временно исполняющего обязанности командира отряда специального назначения «Гром» гу мвд херсонской области».

На вказаних посадах колишній правоохоронець сумлінно виконував вказівки окупаційної адміністрації, підтримував дії та рішення, спрямовані на встановлення та утвердження тимчасової окупації державою-агресором частини території України.

За інформацією пресслужби Черкаської обласної прокуратури

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору