Ексголові Апеляційного суду Черкаської області обрали запобіжний захід

17 травня 2023, 09:49

Слідчий суддя Вищого антикорупційного суду обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою колишньому голові апеляційного суду Черкаської області, якого підозрюють у закінченому замаху на розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчиненого в особливо великих розмірах.

Мова йде про Володимира Бабенка, щодо якого Вища рада правосуддя 3 квітня 2023 року надала згоду на утримання під вартою, пише Судово-юридична газета.

«Після затримання особи та доставки до місця проведення досудового розслідування слідчий суддя вирішить питання про застосування цього запобіжного заходу.

"За версією САП та НАБУ, колишній голова апеляційного суду Черкаської області вчинив дії, спрямовані на відчуження комунального майна, а саме об’єкту нерухомості вартістю понад 15 млн грн, на користь одного з місцевих приватних товариств. Так, за рішенням органу місцевого самоврядування, вищевказаний об’єкт нерухомості був переданий суду в оперативне управління для володіння, користування, крім відчуження. Незважаючи на це, колишній голова суду намагався відчужити це майно третім особам. Проте злочин так і не було закінчено з причин, які не залежали від його (колишнього голови суду) волі", - повідомляють у пресслужбі Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Нагадаємо, з 30 червня 2021 року Володимир Бабенко вважається особою, що переховується від органів влади. Тоді минулими справами екс-голови суду зацікавилось СБУ. А в грудні 2022 року Володимира Бабенка оголосило у розшук вже НАБУ.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору