Екс-редактор золотоніського видання працює журналістом у Росії (фото)

17 березня 2016, 23:46

1

Колишній головний редактор районного тижневика “Вісник Золотоніщини” Ольга Чукмарова нині працює журналістом на низку російських ЗМІ за 140 кілометрів від Москви. Найактивніша діяльність редакторки на посаді очільника “Вісника Золотоніщини” припала на перший рік після Майдану, пише Інфоміст з посиланням на  zolotonosha.ck.ua.

Запам’яталась редактор “надмірною патріотичністю”, “солідним окладом” та “словесною війною із містом як на шпальтах свого видання, так і особисто”.

“Нині редакторка знаходиться у місті Переяславль-Залеський, Ярославська область, Росія. Працює у місцевій газеті “Переяславская неделя”, новинному порталі pro-pereslavl.ru. Змінилася і тематика матеріалів: героїчність, нагороди та грамоти російських МНСників; ювілей Переяславської податкової; податки, які виростуть, але будуть більш справедливими; пряма телефонна лінія з мером міста в усіх кремлівських традиціях; прожитковий мінімум, котрий “растёт, но медленно. “Засвітилася” Ольга Чукмарова і на місцевому телебаченні”, – йдеться у повідомленні видання.

2 3 4 5

Коментарі

Светлана сказав:

И что тут такого? В чем суть новости? И после этого вы не русоненавистники? Наверное если бы в другую страну уехала – такой язвительной статьи бы не было

Вгору