Екс-начальник Черкаської ДАІ довів у суді, що їздив тверезим

24 жовтня 2016, 11:16

f1aa9e04b30a34173259b7a877ea088c-424x283Колишній начальник ДАІ Черкащини та Вінниччини Микола Сіманчук, якого патрульні зупинили нібито у стані сп’яніння, довів в суді, що їздив тверезим, пише Інформаційна Вінничина.  

2-го жовтня цього року вінницькі патрульні зупинили «Тайоту Ленд Крузер», яка рухалася головною вулицею міста у заборонений час. За кермом був колишній начальник Державної автомобільної інспекції Черкащини та Вінниччини Микола Сімачук. Під час спілкування з порушником «копам» здалося, що він п’яний. Тест на вміст алкоголю екс-даівець проходити відмовився, тож справа вирішувалася через суд.

На першому засіданні суддя Вінницького міського суду Андрій Михайленко заслухав свідчення інспектора поліції, який зупинив Сіманчука на Соборній. Також виявилося, що після зустрічі з патрульними колишній головний даівець поїхав в лікарню, і там отримав довідку про те, що не вживав алкоголю перед тим, як сісти за кермо.

Тож 21 жовтня в залу суду викликали лікаря-нарколога, який обстежував Сіманчука. Медик запевнив, що екс-начальник ДАІ поводив себе адекватно, а результати тесту показали, що алкоголю в крові підсудного немає.  Взявши за основу свідчення лікаря, суддя вирішив закрити справу, у зв’язку з відсутністю складу правопорушення.

Коментарі

Вгору