Екс-міліціонер з Черкащини організував у столиці злочинне угруповання вокзальних крадіїв (відео)

27 січня 2018, 19:03

35 обшуків, унаслідок – затримання та конфіскація 300 тисяч гривень готівкою. У столиці сотня співробітників прокуратури та Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції затримали учасників організованого злочинного угруповання поліцейських – вокзальних крадіїв. Куратором банди виявився 40-річний черкаський екс-міліціонер, свого часу переатестований підполковником київської поліції. Про це із посиланням на  "Факти" інформує vikka.ua.

Нечисті на руку полісмени приймали скарги від обкрадених. Заявникам же пояснювали: пошуки кривдників триватимуть довго. А викрадені гроші й речі, найімовірніше, повернути не вдасться.

Іноді від потерпілих вдавалося відкупитися, повертаючи їм начебто знайдені документи та речі. До злочинної групи входили помічник чергового, начальник сектору та троє поліцейських-сержантів. Вони курували вокзальних кишенькових злодіїв, отримуючи за це чималу плату. Долучили до схеми й представників ромської національності. Нині шістьом поліцейським та жінці оголосили про підозру.

За інформацією з власних джерел у правоохоронних органах, куратором схеми й виконавців був екс-начальник одного з райвідділів ще міліції Черкас.

Коментарі

Вгору