Екс-керівник “Облпалива” безпідставно не виплатив своїм працівникам півмільйона гривень зарплати

23 січня 2014, 09:07

Прокуратурою міста Черкаси, за результатами перевірки в порядку нагляду за додержанням і застосуванням законів, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості про факт невиплати заробітної плати працівникам КП „Облпаливо”, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.175 КК України.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Черкаси.

Встановлено, що колишній керівник підприємства, який очолював його з травня по липень минулого року, безпідставно, за наявності достатніх коштів на рахунку підприємства та боргів із зарплати перед працівниками на суму майже 500 тис. гривень направив на виплату заробітної плати та на інші загальнообов’язкові платежі понад 30 тис. гривень. Решту грошей, усупереч законодавству, використано на інші господарські витрати.

Досудове розслідування доручено проводити слідчому відділу Соснівського РВ у м.Черкаси УМВС України в Черкаській області.

За подібні правопорушення Кримінальний кодекс України передбачає штраф до п’ятидесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, або виправні роботи на строк до двох років.

Поділитись

Коментарі

Вгору