Екс-директора черкаського підприємства звинувачують у зловживанні службовим становищем

23 березня 2016, 13:01

суд

Черкаською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом зловживання службовим становищем колишнім керівництвом одного з комунальних підприємств Черкаської міської ради.

Досудовим розслідуванням установлено, що колишній директор підприємства, будучи службовою особою, спільно з пособником вніс до офіційних документів завідомо неправдиві відомості про формальне постачання товару, внаслідок чого було безпідставно перераховано на рахунок фіктивного підприємства грошові кошти в сумі більш як 285 тис. грн., чим завдано матеріальної шкоди охоронюваним законом інтересам Черкаської міської ради на зазначену суму.

Наразі колишньому керівнику повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364  (зловживання владою або службовим становищем), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

Крім того, зібрано докази вини пособника у вчиненні вказаного злочину, який, зловживаючи службовим становищем та знаючи, що товар, який зазначений у видаткових накладних, фактично був відсутній на підприємстві, підтвердив його отримання, внаслідок чого грошові кошти безпідставно було перераховано на рахунок фіктивного підприємства. Останньому повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 364  (зловживання владою або службовим становищем), ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.

На цей час досудове розслідування у кримінальному провадженні триває, хід розслідування взято на контроль керівництвом Черкаської місцевої прокуратури.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору