Екопоселенці в Мельниках влаштували фестиваль (відео)

25 березня 2015, 11:06

Весняного птаха миру випускали на Чигиринщині. До весняного рівнодення громада Мельників в урочищі Холодного Яру організувала свято для жителів та гостей села з майстер-класами, пригощаннями та традиційними обрядами, інформує ОДТРК Рось.

Ольга Галушко знає Холодний Яр як свої 5 пальців. Для громадської активістки ці місця стали рідними, вона тут бореться за те, аби надати урочищу статусу Національного природного парку. Серце дівчини радіє, адже село Мельники поступово відроджується.

Організаторами фестивалю «Весняний птах – птах миру» стала місцева громада екопоселенців села Мельники. Антон Челукін переїхав сюди 6 років тому разом із дружиною зі столиці. Чоловік розповідає: такі умови ідеальні для зростання дітей, адже тут менше негативну та техногенного впливу на малечу.

В рамках фестивалю відбулася низка заходів, серед яких майстер-класи з хенд-мейду, частування українськими народними екологічно чистими стравами, корисними напоями, вистава молодіжного театру «Сучасник» та інше. Та родзинкою свята став запуск птаха миру – символу початку весни та перемоги у війні.

Коментарі

Вгору