Черкаська ТЕЦ реконструюватиме тепломережі міста

25 березня 2015, 10:41
IMG_2412-424x318

Фото Про все

Черкаський виконавчий комітет затвердив інвестиційну програму, запропоновану місту Черкаською ТЕЦ. Тепер слово за депутатами Черкаської міськради. "Вже на найближчій сесії побачимо, чи будуть вони керуватися політичною доцільністю і передвиборчим популізмом, чи діятимуть згідно із реальними потребами черкаської громади і допоможуть місту якісніше підготуватися до наступної зими", - зазначають у ТЕЦ.

Членам виконкому програму представляли голова правління ПАТ «Черкаське хімволокно» Наталія Бажанова та директор відокремленого підрозділу «Черкаська ТЕЦ» ПАТ «Черкаське хімволокно» Володимир Бондаренко.

- Інвестиційна програма передбачає покращення якості надання теплопостачання місту. Тобто програма розрахована на те, щоб Черкаси були забезпечені гарячою водою та теплом, - розповіла Наталія Бажанова.

За її словами, програма, передусім, передбачає комплексну реконструкцію тепломереж. Мова йде про роботи на тепломережах по вул. Рябоконя, а також передбачаються проектні роботи по Різдвяній та по проспекту Хіміків. Наталія Бажанова також запевняє, що під час проведення всіх робіт черкащани не відчують незручностей.

- Ми намагатимемося зробити так, щоб черкащани не відчули масового відключення гарячої води, - наголосила пані Наталія.

Як розповів Володимир Бондаренко, вартість всіх робіт у 2015 році - понад 17 мільйонів гривень. Однак,  як наголошують у ТЕЦ, ця сума не сильно відіб’ється на кишенях містян.

- Фінансову складову інвестиційної  програми в тарифі для населення визначає державний регулятор – Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). Гроші на ремонтні роботи, що закладені регулятором у тариф на тепло, складають трохи більше двох відсотків і, для простого споживача становитимуть 38 копійок на метр квадратний. Тому я не думаю, що це сильно відіб’ється на містянах, - зауважила Наталія Бажанова. – Великого фінансового навантаження на гаманець точно не буде, натомість люди отримають якісну послугу за рахунок зменшення втрат тепла у тепломережах.

Програма отримала схвалення міського голови Черкас Сергія Одарича.

- Взагалі програма не є чимось таким доленосним. Це звичайний робочий механізм та виконання ще давніх стратегічних домовленостей, яких ми досягли спільно з КП ЧТКЕ та ТЕЦ у 2007 році, що дозволяє щороку покращувати якість теплопостачання, не допускати якихось аварійних відключень споживачів, - зазначив Сергій Одарич.

Окрім того, міський голова зазначив:

- У нас сьогодні нормальний режим постачання тепла в районі Седова, 700-річчя та в районі „Д“. Це все результат виконання інвестиційної програми Черкаської ТЕЦ, яка побудувала на Рябоконя підкачуючу підстанцію і відтоді немає скарг на якість теплоносія. Раніше тамошні будинки „хронічно“ недоопалювались. Ця інвестиційна програма ТЕЦ — лише черговий крок, а ще передбачена законодавчо обов`язковість. Важливо, на мою думку, й те, що серед інших робіт, що передбачені програмою ТЕЦ, будуть встановлюватись лічильники, аби громадяни мали змогу сплачувати за реально спожите тепло.

Коментарі

Вгору