Дизайнер з Умані переміг на виставці в Франції (відео)

23 вересня 2018, 14:15

Місто Умань дуже багате на талановитих людей. Серед них художники, актори театру, відомі ведучі, коміки, казкар та інші, імена яких знають не тільки на території України, а і за її межами. Цьогоріч до списку відомих уманчан додалось ще одне ім’я – дизайнера інтер’єру Ігоря Скрипника. Про це йдеться у сюжеті телекомпанії “Умань”.

– Я працюю як в Києві, так і в різних країнах світу. Наприклад, я працював у Каліфорнії з різними дизайнерами, працював в інших азіатських країнах і т. д. Наразі я знаходжусь у Франції на виставці “Paris design week” і беру участь в українському стенді. Це один із виставкових тижнів Європи, – зазначив дизайнер інтер’єру Ігор Скрипник.

Українські дизайнери лише два роки тому почали брати участь у цьому авторитетному світовому заході. Цьогорічний український стенд став одним із найвідвідуваніших. Зокрема, найгучнішою подією для українців на “Paris design week 2018” стало визнання уманського дизайнера Ігоря Скрипника та його перемога у “Rado Star Prize 2018”.

– Це було дуже приємно перемогти в Європі. Мій проект – це лампа “Moon”, яка символізує фази Місяця, які відбивають світло від мідної поверхні. Багато людей запитують, як взагалі виникають ідеї для дизайну проектів та інтер’єру. Для мене натхненням є подорожі та природа. Дуже люблю океан і море. Концепція світильника “Moon” виникла, коли ми з дружиною сиділи на узбережжі океану і спостерігали за заходом Сонця, і за відображенням поверхні Місяця від поверхні океану, – розповідає Ігор Скрипник.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору