Дитячий диван: коли і який варто купувати

09 серпня 2016, 10:19

дитячі дивани 2

Діти ростуть дуже активно, і часто не встигнеш озирнутися, а дитині вже мале і незручне ліжечко, що купувалося при його народженні. Йому не вистачає не тільки вільного місця для сну, але і для ігор. Значить, саме час придбати зручний диван з надійною розкладною системою, що стане прекрасним доповненням дитячої кімнати.

Фахівці рекомендують замислюватися про покупку таких м'яких меблів, якщо дитині вже виповнилося три роки, адже саме в такому віці вон зможе безпечно почувати себе на дивані. Правда, для більшої надійності бажано першу модель придбати з бортиками з усіх боків, щоб занадто активна дитина не впала вночі і не травмувалася.

Що ж стосується характеристик, яким повинен відповідати дитячий диван, то тут слід врахувати наступне:

1. Спосіб розкладки.

2. Тканина оббивки.

3. Тип корпусу.

Кожну з них варто вивчити більш детально.

Спосіб розкладки

Розкладний диван в дитячу кімнату - найраціональніше придбання, адже його використання дозволяє одночасно обладнати повноцінне спальне місце. Вибирати спосіб його розкладки варто виходячи і з віку дитини, і з огляду на вільний простір у кімнаті. Найбільш популярний варіант «книжка», «єврокнижка», а також «клік-кляк». Вони відрізняються надійністю і міцністю, а розкласти їх зможе навіть дитина, правда, не найменша. До того ж, експлуатація такого дивана не передбачає задіяння нижньої його частини, що збереже підлогу від подряпин і зносу.

Для підлітка або школяра середніх класів підійде диван з типом трансформації «акордеон», який максимально компактний в складеному вигляді, тому ідеально впишеться в малогабаритну кімнату.

дитячі дивани 1

Диван з викатним механізмом батьки для дитини обирають не менш часто, адже він добре підходить для постійного використання. Єдине - варто стежити, щоб коліщатка були з прогумованим покриттям для збереження первозданного вигляду паркету або ламінату.

Дитячі дивани з усіма можливими способами розкладки можна придбати в інтернет- магазині http://divani.kiev.ua/, який працює в цій сфері з 2003 року, пропонуючи найякісніші м'які меблі лідерів вітчизняного виробництва .

Тип оббивки

Тканина оббивки дитячого дивана займає не останнє місце в процесі його вибору. Основних вимог до неї кілька:

- практичність;

- простий догляд і можливість чищення;

- екологічність.

Важливо також, щоб тканина була безпечною для здоров'я дитини, не викликала алергію і роздратування шкіри. Також варто звертати увагу і на її колір, адже дивани для дівчаток відрізняються від диванів для хлопчиків і дизайном, і вибором кольорів.

Вид корпусу

Виробники м'яких меблів в своїх виробах найчастіше використовують два типи корпусу: металевий і дерев'яний або ж їх поєднання. Вибирати дитячий диван можна і одного, і іншого типу, головне - щоб він був виконаний з міцних і безпечних матеріалів, здатних прослужити не один рік.

Ну, і найголовніше - при виборі слід зважати на побажання дитини, адже саме вона буде проводити на ньому максимум свого часу.

Коментарі

Вгору