“Дирекція парків” учетверте взялась купувати корабель

02 листопада 2017, 21:02

1 листопада комунальне підприємство “Дирекція парків” оголосило відкриті торги на закупівлю ігрового майданчика у вигляді корабля, орієнтовною вартістю 350 тис. грн., інформує "Інфоміст".

До цього комунальники вже тричі намагалися укласти угоду на придбання цього майданчика. Двічі торги не відбулися через відсутність пропозицій. Третього разу комунальники отримали право на проведення закупівлі в одного учасника, що було реалізоване Єдиним тендерним комітетом шляхом проведення переговорної процедури. В результаті угода була укладена з ТОВ "Дитачі та спортивні майданчики", що реалізовує свою продукцію під відомим брендом Interatletica.

Попри укладений договір, Державна казначейська служба відмовилася проводити платежі, про що повідомив секретар міської ради Олександр Радуцький. Ситуація може бути пов’язана із ліквідацією в місті Єдиного тендерного комітету, що діяв під патронатом департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради. Відповідно, комунальне підприємство має самотужки провести передбачені законом тендерні процедури.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору