«Дирекція парків» презентує проект реконструкції нового парку

27 березня 2018, 09:57

Дирекція парків презентує проект утримання та реконструкції парку-пам'ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення «Спортивний».

Захід відбудеться вже 2 квітня о 14.00 в 206 кабінеті Черкаської міської ради, інформують у КП «Дирекція парків».

У 2016 році на конкурсі проектів «Громадського бюджету» за нього віддали голоси майже 800 черкасців. Отримали фінансування та зреалізували проект автори вже у 2017 році.

На виготовлення проектно-кошторисної документації, щодо облаштування, утримання та реконструкції зони відпочинку в парку «Спортивний» спрямували 850 тисяч гривень. Ця ділянка площею 16,3 га з природнім живим лісом розташована у мікрорайоні «Лісовий» (вулиця Олексія Панченка).

Згідно проекту, парк мають облаштувати усім необхідним для сімейного та активного відпочинку. Серед передбачених проектом робіт – створення доріжок, алей, встановлення лав, столів,  урн, альтанок, терас, мангалів-барбекю, гамаків, облаштування бювету, створення системи освітлення, інсталяцій з деревами тощо. Також передбачено встановлення канатної траси, скеледрому, роледрому, велопрокату та тенісних столів для активного відпочинку.

Усіх зацікавлених запрошують на презентацію наступного понеділка.

 

 

Вгору