“Дирекція парків” бідкається, що атракціон за 8 млн грн хочуть здати на металобрухт

28 травня 2019, 09:54

"Дирекція парків" бідкається, шо атракціон за 8 млн грн хочуть здати на металобрухт

Під час сьогоднішнього засідання виконкому заступник міського голови Юрій Ботнар заявив, що твердження начальника управління державного архітектурно-будівельного контролю Бориса Євмини про неможливість продовжити монтаж колеса огляду через наявність технічних помилок, є неправдивим.

- У Києві колесо огляду стоїть взагалі без фундаменту, і нічого, - сказав він.

За словами очільника КП "Дирекція парків" Андрія Кучі, підрядник жодних документів щодо цього не отримував. Також він зауважив, шо проектна організація і підрядник знайшли шлях, як можна встановити атракціон за всіма правилами, і той фундамент що є, повністю відповідає задуму. При цьому він зауважив, що фірма, яка ставить колесо огляду, працює на цьому ринку вже не перший рік, в тому числі й за кордоном. А те, що наразі відбувається є, на його думку, чиїмось намаганням "вставити палки в колеса".

За його словами, атракціон коштує більше 8 мільйонів гривень, і наразі хтось просто саботує реалізацію такого вартісного проекту.

Борис Євмина у свою чергу підтвердив, що технічні помилки дійсно були, але їх планували виправити найближчим часом. А от представник фірми-підрядника розповів, що процес будівництва колеса огляду досить складний, тому що об'єкт досить великий. За його словами, дійсно, виникла низка спірних питань, однак наразі можна говорити про те, що фундамент колеса огляду є безпечним. Більше того, він стверджує, що існує навіть технологія, за якою такі атракціони можна встановлювати взагалі без фундаменту.

Підсумовуючи обговорення, Андрій Куча зазначив, що за словами підрядника, якщо не виникне ніяких непередбачуваних обставин, колесо огляду встановлять за три тижні

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору