Теперішня директорка “Фармації” знову може очолити підприємство

09 листопада 2023, 16:51

Конкурсна комісія облради провела відбір претендентів на посаду директора Черкаського обласного КП "Фармація". Участь у відборі взяли два претенденти : менеджер з досвідом роботи у сфері медичного виробництва Богдан Токовенко та чинна керівниця Валентина Ніколенко, яка і здобула перемогу.

Валентина Максимівна очолює "Фармацію" з 2017 року. Під час представлення своєї конкурсної пропозиції вона розповіла про основні показники фінансово-господарської діяльності підприємства та презентувала кілька ідей для його розвитку.

"Мета нашої роботи - зробити ліки доступними для жителів області. З початку повномасштабного вторгнення ми не закрили двері жодної аптеки і продовжимо сумлінно працювати. У планах створити більше умов для доступу до ліків громадян у віддалених селах, зокрема за рахунок мобільних аптечних пунктів, вже розробили перший маршрут. Для збільшення прибутку плануємо співпрацювати з відомими мережами лабораторних центрів, аби через систему знижок отримати постійних клієнтів наших аптек, -зауважила Валентина Ніколенко.

Якщо її кандидатуру підтримає сесія обласної ради, то претендентка зможе знову очолити підприємство.

За інформацією пресслужби Черкаської облради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору