Директора філармонії звинувачують у тиску на працівників (відео)

22 березня 2014, 10:33

Не вщухають кадрові пристрасті довкола обласної філармонії. Опісля гучного звільнення 23-річної директорки-регіоналки Ольги Сисоєвої, там новий скандал. Уже колишній головний бухгалтер установи заявляє: заяву на звільнення написала під тиском нового керівництва. А роботи її позбавили, бо була неугодною. Жінка пішла скаржитися на колишнє начальство і до міліції, і до прокуратури, інформуєть "ВІККА-новини".

Віднедавна Пані Тетяна обходить філармонію десятою дорогою. Каже: з цією установою в неї тепер лише неприємні асоціації. Відтоді, як написала заяву на звільнення. Уточнює: під примусом керівника. Той нібито давно точив на неї зуба. А після останньої сварки довів до лікарняного.

Тетяна Сухенко, звільнена: «Я такої образи, таких слів, скільки живу, не чула! Мені це навіть згадувати неприємно. Зі мною стався серцевий напад».

З лікарняного жінка вже вийшла безробітною. Пропрацювати у філармонії встигла рік. Із керівництвом, каже, періодично виникали робочі непорозуміння. Жінка переконує: директор не пробачив їй інакомислення.

Тетяна Сухенко, звільнена: «Тільки я одна з усіх працівників могла сказати, правильні він робить вчинки чи неправильні. Інші люди підкорюються йому. Я маю на увазі не артистів, а бухгалтерію, відділ кадрів, інспектора з безпеки. Вони всі підвладні одній людині».

Очільник філармонії все це заперечує. Юрій Федоряка на посаді менше року. Та, каже, з колективом проблем не має. А з роботи бухгалтер пішла через зарплату. Бо та її буцімто не задовольняла. Жінка хотіла прилаштуватися ще й сумісником.

Юрій Федоряка, директор Черкаської обласної філармонії: «Обставини такі у країні, що коштів недостатньо, бюджет слабкий, і ви тут із мене вимагаєте ще якесь сумісництво, то я сказав, що кого не влаштовує зарплата, то ніхто нікого не тримає».

До колишньої працівниці, як до професіонала, стверджує директор, претензій не мав жодних. А от як до людини – деякі були.

Юрій Федоряка, директор Черкаської обласної філармонії: «Я дізнався на вечір, що вона вже на лікарняному. Тобто вже пішли якісь симуляції з боку… чи не знаю, як назвати. Тобто людина щось вже надумала собі».

Надуманий конфлікт чи реальний – нині розбираються правоохоронці. З обласної прокуратури заяву пані Тетяни спрямували до інспекції з питань праці.

Олег Гаврилов, заступник начальника Територіальної Державної інспекції з питань праці в Черкаській області: «Згідно з порядком проведення перевірок, ми надіслали запит на Держпрацю України, отримали вчора дозвіл на перевірку. Призначено інспектора, який буде проводити перевірку. Я думаю, тут не такий тяжкий випадок, днів за два він буде розглянутий».

В інспекції кажуть: черкащани ринулись захищати свої робочі права. Лише з початку року заяв про незаконне звільнення, як від пані Тетяни, тут більш аніж півтори сотні.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору