Директор приватного товариства Черкащини, який привласнив майже 2,5 млн грн бюджетних коштів, постане перед судом

11 серпня 2020, 19:15

фото тематичне

За процесуального керівництва прокуратури Черкаської області закінчено досудове розслідування та до суду скеровано обвинувальний акт стосовно директора товариства з обмеженою відповідальністю за фактом заволодіння бюджетними коштами в сумі 2 млн 471 тис. грн під час виконання робіт по капітальному ремонту дорожнього покриття в одному з міст Черкаської області (ч. 5 ст. 191 КК України).

За версією слідства, обвинувачений в 2018 році, у ході здійснення товариством ремонтних робіт, залучив, як посередника, суб’єкта господарювання з ознаками фіктивності.

Після чого придбав й використав при укладенні дорожнього покриття асфальтобетонну суміш нижчого класу та вартості, ніж це передбачено в проектній документації, зазначивши в актах виконаних робіт завідомо неправдиві відомості про використання суміші, що не відповідає умовам специфікації. Унаслідок чого незаконно заволодів грошовими коштами місцевого бюджету в особливо великих розмірах.

Під час досудового розслідування на майно обвинуваченого накладено арешт і з метою відшкодування завданих злочином збитків процесуальним прокурором заявлено до суду цивільний позов в інтересах міської ради.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчим управлінням Головного управління Нацполіції в Черкаській області за оперативного супроводу СБУ в Черкаській області.

За інформацією пресслужби прокуратури Черкаської області

Поділитись

Коментарі

Вгору