Двоє студентів з Черкащини отримали нагороди від генпрокурора

20 грудня 2017, 19:41

Генеральний прокурор України Юрій Луценко та Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич нагородили переможців першого конкурсу творчих та наукових робіт на теми прокурорсько-слідчої діяльності серед студентів. Від Черкаської  області нагороди отримали студенти Черкаського факультету Національного університету «Одеська юридична академія» Артеменко Андрій та Черніков Олександр, пише «Нова Доба».

Юрій Луценко поспілкувався зі студентами, поінформував їх щодо реформи органів прокуратури та відповів на запитання.

«Ініціатива звернутись до студентів з тим, щоб дізнатись, що вони думають і, головне, що вони пропонують з приводу прокуратури – була дуже цікавою. Ваші твори просякнуті вірою, надією, своїм баченням, і, якщо ви вірите, ви всього здобудете», – зазначив Генеральний прокурор України.

«Ви покоління з новими цінностями, і я дуже вам дякую, що це знайшло відображення у ваших роботах. Я щиро рада, що ми підписали спільний наказ, і що ця ініціатива була втілена у життя», – констатувала Міністр освіти і науки України.

Юрій Луценко та Лілія Гриневич привітали переможців та вручили їм дипломи і пам’ятні подарунки.

Нагадаємо, Генеральний прокурор України Юрій Луценко та Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич у жовтні 2017 року підписали спільний наказ «Про співпрацю та комунікацію між відомствами», який передбачає залучення прокурорів до проведення правоосвітніх навчань школярів та студентів, а також оголошення щорічних конкурсів творчих та наукових робіт на теми прокурорсько-слідчої діяльності серед студентів. Наразі перший такий конкурс завершено, у ньому взяли участь понад 2 тис студентів усіх вишів країни з роботами у виді презентацій, творів, відео та віршів. У півфінал було відібрано 331 роботу. Комісія з числа працівників Генеральної прокуратури України, Міністерства освіти і науки України та викладачів провідних вишів обрала з них 23 найкращі. Так, перемогли студенти із Миколаївської, Закарпатської, Одеської, Полтавської, Тернопільської, Харківської, Черкаської, Чернігівської областей та міста Києва

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору