Двоє черкащан і жителька Білозір’я отримали тюремний термін

17 червня 2015, 11:48

нарк

Прокуратурою області підтримано державне обвинувачення у суді стосовно двох жителів міста Черкаси та жительки села Білозір’я, які вчинили низку злочинів, пов’язаних із незаконним обіг наркотичних засобів.

Слідством встановлено, що вказані особи протягом осені 2013 – весни 2014 років, переслідуючи мету незаконного збагачення, діючи за попередньою домовленістю, організували місце для вживання, виготовлення особливо небезпечного наркотичного засобу – опію ацетильованого, відомого як «ширка», та у подальшому збували його жителям міста Черкаси, а здобуті кошти використовували для продовження кримінально караної діяльності.

Дії підсудних кваліфіковані за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 306 (використання коштів, здобутих від незаконного обігу наркотичних засобів), ч. 2 ст. 307 (незаконний збут наркотичних засобів), ч. 2 ст. 317 (організація місць для незаконного вживання наркотичних засобів) КК України.

Вироком суду двох чоловіків засуджено до 8 років позбавлення волі, а жінку до 6, з конфіскацією всього належного їм майна.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області

Поділитись

Коментарі

Вгору