Двоє сиріт із Черкас отримали ключі від квартир (фото)

14 лютого 2019, 10:07

Двоє сиріт з Черкас отримали ключі від квартир (фото)

Для двох сиріт із Черкас - Даниїла Семченка та Сергія Матюшкіна-Матюшина придбали дві однокімнатні квартири, документи та ключі від яких юнакам вручив міський голова Анатолій Бондаренко. Таке рішення прийняли на виконавчому комітеті. 

Згідно з рішеннями виконавчого комітету Черкаської міської ради, за пропозицією наглядової ради у сфері розподілу соціального житла при виконавчому комітеті Черкаської міської ради Даниїл Семченко отримав квартиру, як соціальне житло, загальною площею 31,1 кв. м по вул. Вернигори, 2. А Сергій Матюшкін-Матюшин квартиру, загальною площею 27,5 кв. м по вул. Сумгаїтській, 37.

Двоє сиріт з Черкас отримали ключі від квартир (фото)

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 № 877 ,,Про затвердження Порядку та умов надання у 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа” місту Черкаси було виділено 949 тис. грн на придбання двох однокімнатних квартир соціального призначення для осіб з числа дітей-сиріт віком від 18 до 23 років.

Двоє сиріт з Черкас отримали ключі від квартир (фото)

– На жаль, держава не приділяє належної уваги виконанню гарантованих нею ж повноважень щодо придбання такого соціального житла. Тому завдяки послідовним діям міської влади, а саме: департаментам соціальної політики, житлово-комунального комплексу, служби у справах дітей, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, були виконані всі передбачені законодавством заходи, для того щоб придбати ці дві квартири. І сьогодні ми вручаємо ключі від них першим на черзі серед осіб зазначеної категорії, – відзначив міський голова.

Двоє сиріт з Черкас отримали ключі від квартир (фото)

Начальник житлового відділу департаменту ЖКК Черкаської міської ради Олена Мельнишина розповіла, що на квартирному обліку у місті Черкаси перебуває 117 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

До цієї категорії в місті нині належать 13 осіб. А перші серед них: Даниїл Семченко, 1997 р. н., та Сергій Матюшкін-Матюшин, 1997 р. н.

За інформацією прес-служби Черкаської міської ради

Нагадаємо, що на Черкащині дітям-сиротам подарували будинок.

У селі Думанці, що на Черкащині, за сприяння сільської та районної рад був придбаний будинок для брата з сестрою, які зростали без батьків. Ключі від власної оселі Вікторія та Ігор Полудні напередодні отримали від сільського голови.

Будинок був придбаний коштом субвенції з державного бюджету, спрямованої на придбання житла для дітей без батьківського піклування.

Вгору