Дві зупинки громадського транспорту в Черкасах об’єднають в одну

22 вересня 2020, 10:47

фото тематичне

Відповідне доручення дали на засіданні виконавчого комітету сьогодні, 22-го вересня. Йдеться про зупинку "Дитячий садок" та "Школи майстрів" поблизу перехрестя вулиць Пастерівської та Нарбутівської, - передає кореспондент "Про все".

Місяць тому виконавчий комітет визнав недіючою зупинку "Школу майстрів" через звернення черкащанина.

- Близько місяця тому нам надійшла скарга від власника приватного будинку за адресою Пастерівська, 39. Він попросив перенести зупинку, бо люди очікують транспорт на заїзді до його будинку. Ситуація виникла через те, що очікуваний майданчик не облаштований зовсім - там стоїть лише смітник. І черкащани загороджують проїзд у приватний сектор, - пояснюють у департаменті ЖКГ.

Рішення про скасування майданчику прийняли на підставі, що від попередньої та до наступної зупинки менше 400 метрів. За законодавством вона незаконна.

- У законі чітко визначено: зупинки громадського транспорту повинні розміщуватися через 400-600 метрів одна від одної. У нашому ж випадку на 600 метрах стоять три зупинки, - пояснюють у Департаменті житлово-комунального комплексу.

Натомість мешканці ближніх будинків і батьки дітей, які навчаються у школі майстрів, обурені - зупинка існувала на тому місці близько 40 років і нікому не заважала. Члени виконавчого комітету зупинку не повернули, однак проголосували за об'єднання двох в одну.

- Недалеко від "Школи майстрів" розташована зупинка "Дитячий садок". Їх потрібно об'єднати в одну. Місце, де саме її розташувати - до перехрестя чи після - треба обговорити з патрульними поліцейськими, - наголосив заступник міського голови Ігор Волошин.

Поділитись

Коментарі

1 сказав:

Недалеко від “Школи майстрів” розташована зупинка “Дитяча лікарня”
это какая детская больница?

Вгору