Дві спортивні школи потрапили до трійки кращих в Україні

14 грудня 2018, 20:43

Дві спортивні школи потрапили до трійки кращих в Україні

Дві спортивні школи Черкащини – «ОСДЮСШОР» ЧОР та дитячо-юнацька спортивна школа №2 ЧМР – потрапили до переліку кращих спортивних шкіл України. Дипломи та свідоцтва керівникам цих спортивних закладів Черкащини вручив начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Максим Зеленський.

Обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву посіла ІІ місце у рейтингу 2017-го року серед спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл олімпійського резерву другої групи та отримала свідоцтво про надання вищої категорії. Також, диплом Міністерства молоді та спорту України за ІІІ місце в рейтингу 2017 року серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл другої групи отримала комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №2 ЧМР.

Дві спортивні школи потрапили до трійки кращих в Україні

Комунальний заклад «ОСДЮСШОР» ЧОР створена і відкрита у 1968 році. Спортивна школа культивує три види спорту: баскетбол, легка атлетика та футбол. Усього школа налічує 605 вихованців. 385 осіб мають юнацькі, третій та другий розряд, 15 перший розряд, 6 кандидатів в майстри спорту України. 16 осіб входять до складу збірних команд – 1 особа в основному складі, 8 осіб кандидати та 7 у резерві.

 

Дві спортивні школи потрапили до трійки кращих в Україні

У КДЮСШ № 2 працюють відділення з шести видів спорту: відділення велоспорту, відділення стрільби кульової, відділення фехтування, відділення триатлону, відділення стрільби з лука, відділення плавання.

З 2018-го року школа підготувала 2 майстрів спорту України, 4 кандидатів в майстри спорту України, близько 100 спортсменів масових розрядів, в яких займається 449 учнів. З них: на відділенні велосипедного спорту – 31 учень, на відділенні стрільби кульової – 59 учнів, на відділенні стрільби з лука – 45 учнів, на відділенні фехтування – 105 учнів, на відділенні триатлону – 121 учень, на відділенні плавання – 88 учнів.

– Цьогоріч спортсмени КДЮСШ №2 їздили на змагання з плавання, на яких досягли значних результатів, – зазначив в. о. директора комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №2 Олексій Куценко. – Гарні результати демонструють спортсмени з велосипедного спорту та триатлону. У майбутньому ми плануємо долучити до тренерської роботи молодих спеціалістів.

За інформацією прес-служби Черкаської ОДА

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору