Дві фракції відмовляються брати участь у сесії міської ради

04 січня 2018, 15:14

Депутат Черкаської міської ради з фракції БПП Костянтин Чернецький повідомив у facebook, що група «Солідарність» не буде присутня на позачерговій сесії 5 січня. Його підтримали також фракція ПВД, пише "Прочерк".

- Вже вкотре призначається позачергова сесія, фактично за півтора дні. Я вже якось робив зауваження з цього приводу, адже люди планують свій час, тому сесії мають бути черговими, запланованими заздалегідь. Тим паче в період новорічних свят, коли майже всі депутати або у відпустках або в сімейних справах. Відповідно, група «Солідарність» не буде присутня на позачерговій сесії 5 січня. Проте ми готові в повному складі працювати з 15 січня 2018 року, – зазначив депутат.

Чому депутат визначив дату початку роботи саме 15 січня, наразі невідомо.

Ще один депутат міськради Олександр Згіблов із фракції ПВД повідомив, що «Вільні демократи» також не братимуть участі у засіданні позачергової сесії.

- Ще перед Новим Роком депутати дали зрозуміти міському голові, що розглядати бюджет міста ми будемо після того, як його прийме «батьківщинівський» виконком. На жаль, нас не почули… Останніми днями мер міста з впертістю маніяка намагається зібрати «неживий» виконком і призначає позачергову сесію за два дні, не надавши навіть порядок денний. Я вважаю це повною неповагою. У Черкасах позачергових сесій призначається в рази більше ніж чергових. Це нонсенс. Це говорить про те, що у когось повна безвихідь, неврози і неадекватність. Анатолію Васильовичу, ви залишили місто без бюджету. Тому майте сміливість визнати це, а не влаштовувати чергове шоу. «Вільні демократи» не братимуть участі у засіданні позачергової сесії, призначеної на 5 січня, – заявив Згіблов.

Не ставлячи термінів, як Чернецький, Згіблов при цьому пояснив, чому саботує участь у сесії.

- Перше, бюджет не готовий і не розглянутий виконкомом (як цього вимагає закон, Стаття 76 ) Друге, ми не бачимо реальних кроків міського голови Бондаренка по розпуску «неживого» виконкому. Третє, жодних проектів рішень про новий склад виконкому не надходило, а час йде... Четверте, скликати позачергову сесію перед Різдвом, коли більшість депутатів разом з родинами залишають місто, їдуть до батьків, хрещених, відправляються у відпустки – це верх цинізму, – заявив депутат.

Обидва дописи народних обранців були розміщені у facebook, де люди почали дивуватися небажанню депутатів працювати. Дехто також запитував, чи мають подібні інтернетівські заяви якусь юридичну вагу. Одна з дописувачок висловилося вкрай емоційно:

- Як бідному женитись, то й день малий. Завжди якісь відмовки. До 15 бач у них сімейні справи. Нормальна більшість людей вже 2 січня на роботах (це не про депутатів), – написала Tatyana Kozhemyako

На що секретар міськради Олександр Радуцький відреагував так:

- Вот як приймуть ЗУ про зарплати місцевим депутатам, то й 2 січня можна на роботу…, – зазначив Радуцький.

Підтримав його і свободівець Андрій Куча, очевидно, говорячи від імені всієї «свободівської» фракції:

- Бут депутати на громадських засадах працюють і збирати сесії бо так комусь стукнуло з будуна в голову це не правильно, – запевнив народний обранець.

Додамо також, що Черкаси єдине місто в Україні, яке до новорічних свят не прийняло міський бюджет.

Вгору