У Черкасах діти із малозабезпечених родин зможуть безкоштовно їздити у маршрутках

14 грудня 2018, 10:09

У Черкасах діти із малозабезпечених родин зможуть безкоштовно їздити у маршрутках

Проїзні квитки, які дозволяють дітям із малозабезпечених сімей безкоштовно користуватися послугами маршруток, можна отримати, звернувшись в департамент соціальної політики. Діятимуть такі абонементи до 1 березня 2019 року.

– Під час обговорення вартості проїзду в громадському транспорті перевізники взяли на себе соціальну складову та зголосилися безкоштовно перевозити дітей із малозабезпечених родин, – зазначив заступник міського голови Юрій Ботнар. – Цим правом вони зможуть скористатися в будь-який час доби й у будь-який день тижня.

Разом із проїзним дитина повинна показувати й учнівський квиток (документ, що засвідчує особу школяра).

Для того, щоб отримати такий квиток на безкоштовний проїзд, варто звернутися у громадську приймальню департаменту соціальної політики (за адресою: бульвар Шевченка, 307, 1 поверх). Із собою мати посвідчення особи, яка приходить за проїзним, та учнівський квиток.

– Усю іншу інформацію ми перевіряємо безпосередньо в департаменті, – коментує директор департаменту соціальної політики Олег Гудзенко.

Водночас Юрій Ботнар додає, що для всіх інших учнів загальноосвітніх шкіл проїзні квитки продаватимуть вартістю 120 гривень на місяць.

За інформацією прес-служби Черкаської міської ради

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору