“Два тижні без гарячої води” – у Черкасах розпочнуться гідравлічні випробування

09 травня 2020, 14:01

фото тематичне

Із 12 травня 2020 року стартує перший етап гідравлічних випробувань у Черкасах, у ході якого тепловики перевірять теплові магістралі на міцність та щільність. Орієнтовна дата завершення гідровипробувань – 27 травня 2020 року.

Про це повідомляє ВП "Черкаська ТЕЦ".

Черкаська ТЕЦ сумісно з КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» буде проводити гідровипробування теплових мереж, які проходять по вулицях: Припортовій, Героїв Дніпра, Гагаріна, Сержанта Смірнова, Сержанта Жужоми, Новопречистенській. У зв`язку з цим, у житлових будинках на зазначених вулицях буде відсутнє гаряче водопостачання.

Коментарі

Черкащанка сказав:

Печалька…Сидишь в изоляции, деньги имеют свойство заканчиваться, есть хочется, и воды горячей нет…И надежда осталась последней…

N. сказав:

2 тижні… Якби ж так і було. Від сьогодні розпочався другий етап випробувань, під які ми попадаємо і води не буде ще місяць… Хоч хтось пояснить як це так???? Чому півтора місяці без води???

Ольга сказав:

16 июня воды горячей так и нет ,,,

1липня У нас досі немає гарячої води! Нижня Горова, нас навіть в списках не було на проведення гідравлічних випробувань! Телефонували на ТЕЦ там сказали що не скоро включать. Та що ж це таке робиться? Скільки можна знущатися над людьми? сказав:

1липня У нас досі немає гарячої води! Нижня Горова, нас навіть в списках не було на проведення гідравлічних випробувань! Телефонували на ТЕЦ там сказали що не скоро включать. Та що ж це таке робиться? Скільки можна знущатися над людьми?

Вгору