Два дитсадки у ПЗР досьогодні не мали тепла, бо департамент освіти та гуманітарної політики «забув» укласти договір з тепловиками

23 жовтня 2014, 17:22

опалБлизько 250 поривів на тепломережах, які виникли під час цьогорічних гідравлічних випробовувань, ліквідувало КП «Черкаситеплокомуненерго». На сьогодні завершуються роботи на ділянці теплотраси по вул. Піонерська, 17, інформуєпрес-служба мерії.

– Зараз там активно працюють наші ремонтні бригади, замінюючи близько 80 метрів аварійної труби, діаметром 100 мм, яка повністю прогнила. Тож під час гідровипробовувань там трапився значний порив. Нині роботи на завершальній стадії. Плануємо, що в же на цих вихідних подамо тепло в оселі черкасців, будинки яких пролягають поруч з цією теплотрасою, – повідомив директор КП «Черкаситеплокомуненерго» Микола Кушнір.

За його словами, також добігають завершення ремонтні роботи аварійної мережі по вул. 30-Перемоги поблизу дитячих садочків № 70 та 73 у Південно-Західному районі Черкас.

– Дитсадок №70 – вже з теплом. Ми вже зробили переключення тепломереж. У 73-ьому буде подано опалення вже завтра. Наші бригади практично ліквідували порив на теплотрасі, яка пролягає поруч із цими  дитсадками, – зауважив Микола Іванович.

На запитання щодо такого зволікання з усуненням пориву та подачею опалення у ці два дитсадки ПЗР, адже решта освітніх закладів міста ще з 20 жовтня – з теплом, Микола Кушнір відповів:

–  До роботи ми приступили без зволікань – щойно було укладено відповідний договір з Департаментом освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради (як це передбачено законодавством). До нас цей лист надійшов лиш кілька днів тому.

Поділитись

Коментарі

Вгору