Два АТОвці з Черкаського району отримали компенсацію на купівлю житла

18 січня 2017, 17:35

ато

Валерій Чепурний із Свидівка та Євген Бублик із Ірдині, які набули інвалідність під час виконання бойових завдань в зоні АТО, отримали грошову компенсацію на придбання житла від держави.

Про це у ході засідання Центру допомоги учасникам АТО Черкаського району повідомила заступник начальника управління праці та соцзахисту населення Людмила Лядецька, пишуть Сільські обрії.

Нагадаємо, постановою №719 від 19.10.2016 р. уряд затвердив механізм грошової компенсації для придбання житла сім'ям загиблих учасників антитерористичної операції та інвалідами з числа учасників АТО. Для цього вони повинні стояти на квартирному обліку (для поліпшення умов). Це означає можливість самостійно вибирати найбільш прийнятне житло й купувати його за рахунок коштів грошової компенсації, наданої урядом.

- Кошти на спеціальні рахунки були їм перераховані оперативно після прийняття відповідного рішення комісією, - пояснює посадовиця. - Розмір компенсації вираховувався за формулою, зазначеній у п.20 Порядку до Постанови 719. Він залежить від кількості осіб, регіону та потреб в збільшенні житлової площі. Наразі хлопці надають договори на придбання житла, які вивчає наший юрист, оскільки ці кошти можуть бути витрачені виключно на купівлю житла.

Поділитись

Коментарі

Вгору