Дублери “Черкаських Мавп” не змогли переграти “Прометей”

15 листопада 2021, 23:05

“Черкаські Мавпи-2” відіграли черговий тур Вищої ліги. У рамках першого кола чемпіонату команда приймала “Прометей-2”. Два рівних та насичених на боротьбу матчі завершилися перемогами гостей, пише "Табло".

Черкасці суттєво підсилилися гравцями основи. За дубль грали Олег Бондаренко, Ігор Сергеєв та Сергій Скіра. У такому складі черкасці прагнули досягнути максимального результату, втім було дуже не просто.

У першій половині господарі паркету не могли впоратися із лідером “Прометея” Богданом Бринюком. Центровий гостей вже за перші 20 хвилин набрав 17 очок + 5 підбирань, раз-по-раз переграючи своїх суперників у трисекундній зоні.

Черкасці відпустили суперника на відстань 9-ти очок, але у другій чверті вже наближалися в рахунку. Спочатку очки з проходів набирав Бондаренко, а потім свою гру відчули Сергеєв і Скіра.

На старті другої чверті “Черкаські Мавпи” мали низку моментів поспіль, але не реалізували свої кидки з-під кошика. Натомість гості поціили кілька дальніх кидків, відчули ритм і в певний момент відірвалися на відстань 20 очок. Лише у четвертій чверті “Мавпи-2”, зусиллями Олега Бондаренка здійснили мініривок і в певний момент наблизилися на відстань 10 балів, але не більше. “Прометей-2” втримав свою перемогу і здобув перемогу з рахунком 65:78.

У другій грі було більше боротьби. Черкасці, поступаючись в рахунку протягом першої чверті, зуміли відігратися вже у другій 10-хвилинці. Команду за собою вів Олег Бондаренко, також досить надійно відіграв Ігор Сергеєв.

Різниця між командами 2-5 очок трималася протягом усього матчу. Однак в кінцівці четвертої чверті “Мавпам” забракло сил. Гості реалізували кілька важливих атак поспіль і відірвалися на відстань спочатку 7-ми, а потім і 10-ти очок. Як підсумок, за останню хвилину дістати суперника черкасці не зуміли. У підсумку 75:85, знову поразка.