Дружина відомого черкащанина вперше прокоментувала розлучення

31 жовтня 2019, 23:04

Дружина відомого черкащанина вперше прокоментувала розлучення

Ведучий та учасник "Танців з зірками" Володимир Остапчук днями оголосив, що розлучається з дружиною
після 12 років шлюбу, інформує ТСН.

Екскохана знаменитості Олена Войченко також не стала мовчати щодо цієї ситуації і прокоментувала розрив з артистом. На сторінці в Instagram Олена зауважила, що життя деколи буває несподіваним і з нею сталися зміни, які вона не планувала. Таким чином жінка натякнула, що не вона стала ініціатором розлучення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відомий ведучий із Черкащини прокоментував своє розлучення

"Я щаслива, що прожила 15 років кохаючи і даруючи своє кохання. Починаючи від студентства в невеликому містечку, не маючи нічого, окрім кохання і одне одного, роботи вчителями, постановки загальних цілей, які привели до переїзду до столиці, успіху в кар'єрі, життя на дві країни, заради дітей і прагнень пізнавати світ. Я рада, що змогла роками підтримувати, допомагати, радити, бути надійним, вірним партнером і пройти цей шлях гідно, пліч-о-пліч. Ціную цей життєвий досвід, адже кожен мій день був сповнений абсолютно різними палітрами фарб", - поділилася Олена.

Вона додала, що життя з Остапчуком було схоже на американські гірки.

"Але головне, це те, ким ми стали сьогодні і чого досягли разом. Найголовніша моя цінність – мої діти. Вони моє головне щастя в житті. Кожен мій день і кожен мій крок присвячений їм", - додала Войченко.

Екскохана Остапчука розповіла, що наразі вони втрьох - з донькою та сином, займаються цікавими для дітей справами.

"Протягом тижня я роблю все, щоб їхні очі світилися від щастя і від того, що ми робимо втрьох: школа, танці, басейни, Kids cooking club, малювання і прості, затишні вечори разом", - розповіла Олена.

Вона додала, що неділя для дітей особливий день тижня, оскільки вони мають змогу спостерігати за танцями батька на проєкті "Танці з зірками".

"Але по неділях у них є особливий привід для щастя – це танці тата в шоу. Я хочу щоб вони були щасливі. Я завжди робила і буду робити все, щоб діти пишалися татом. Тому прошу вас голосувати, щоб він став ще ближче до перемоги. Для них сьогодні важлива перемога тата в "Танцях", - звернулася Олена до шанувальників Остапчука.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору