Відомий ведучий із Черкащини прокоментував своє розлучення

29 жовтня 2019, 23:02

Розрив з дружиною став справжнім шоком для прихильників ведучого.

Новина про те, що ведучий та учасник "Танців із зірками" Володимир Остапчук розлучається з дружиною після 12 років шлюбу, приголомшила шанувальників знаменитості.

Проте Володимир не лише особисто підтвердив сумну новину, а й продовжує ділитися емоціями з підписниками свого Instagram. Цього разу Остапчук заговорив про те, що йому "настав час йти по-новому", - повідомляє 1+1.

"Головний урок, який я виніс на сьогоднішній день – це цінувати життєвий досвід. Я шалено вдячний і щасливий за ті 12 років життя, які були у нас з Оленою. Як я говорив раніше, підтримка, любов і жіночне, але міцне плече - весь це час допомагали мені впевнено йти вперед, а діти завжди були стимулом. Дякую за мудрість і терпіння. Але настав час йти далі по-новому", - написав у фотоблогу ведучий.

Він додав, що наразі хоче прийти до перемоги у проєкті "Танці з зірками", оскільки, стверджує Володимир, цього дуже хочуть його діти.

Нагадаємо, що днями ведучий Володимир Остапчук оголосив про те, що розлучається з дружиною Оленою Войченко. Пара пробула у шлюбі 12 років і має двох спільних дітей – доньку Емілію та сина Евана-Олександра, який з'явився на світ у березні минулого року. Ініціатором розлучення став Остапчук.

View this post on Instagram

И конечно, я не мог не поделиться с вами тем, что происходит в моей жизни. Сегодняшний эфир о страхах и в дневнике я рассказал, что я всегда боялся неизвестности. Особенно в свете последних событий. Главный урок, который я вынес на сегодняшний день - это ценить жизненный опыт. Я безумно благодарен и счастлив за те 12 лет жизни, которые были у нас с Леной. Как я говорил ранее, поддержка, любовь и женственное, но крепкое плечо — все это время помогали мне уверенно идти вперед, а дети всегда были стимулом. Спасибо за мудрость и терпение. Но пришло время идти дальше по-новому. ⠀ Хочу прийти к победе в шоу @tanci1plus1, ведь вижу в глазах детей, как они этого ждут. И так как оценки мы получили не очень и возможно прийдется станцевать танец за жизнь — надеюсь на вашу поддержку. Голосуйте за нашу пару: 02 на номер 7914! ⠀ #танціззірками #голосуємо #параномер2

A post shared by Vladimir Ostapchuk (@vova_ostapchuk) on

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору